6 Şubat 2018 Salı
AnaSayfa / Blog / Android Destek / Android 4.0 ICS Ekran Görüntüsü Alma
Samsung Ekran Görüntüsü, 4.0 ICS Ekran Görüntüsü Alma, Android Screenshot, Samsung Screenshot,

Android 4.0 ICS Ekran Görüntüsü Alma

Android 4.0 ICS – Ice Cream Sandwich Ekran Görüntüsü Alma Android 4.0 ICS Ekran Görüntüsü Alma Merhaba, Android işletim sistemine sahip cihazlarda ekran görüntüsü almak veriyonlara bağlı olarak değişiklik göstere biliyor.  Android 2.2 Versiyonundan sonraki hemen her cihazda ekran görüntüsü programsız alına biliyor.

Android 2.2 den 4.0’a kadar neredeyse tüm cihazlarda Ekran Görüntüsü yani Screenshot almak için Geri Tuşu ve Menü Tuşu‘na sırasıyla basılı tutmak yeterli oluyordu.

Android 4.0 ICS’de Ekran Görüntüsünü yani Screenshot Almak için telefonunuzun Ses Azaltma ve Klit Tuşuna aynı anda yaklaşık 1 saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır.

Android 4.0 ICS Ekran Görüntüsü Alma

Ben Program Kullanarak Ekran Görüntüsü Almak İstiyorum diyorsanız MobileGo Türkçe adlı uygulamayı kullanabilirsiniz

Samsung Ekran Görüntüsü, 4.0 ICS Ekran Görüntüsü Alma, Android Screenshot, Samsung Screenshot,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

General Mobile Discovery Yazılım Güncelleme, Discovery Yazılım Güncelleme, Discovery Versiyon Yükseltme, Discovery Android 4.2.1, Discovery Android 4.3, Discovery Firmware Download, Discovery Firmware Upload, General Mobile Yazılım Güncelleme, General Mobile Firmware Upload, General Mobile Android 4.3, General Mobile Android 4.2.1, GM Discovery Yazılım Güncelleme, GM Discovery Firmware Upload, GM Discovery Android 4.2.1, GM Discovery Android 4.3

General Mobile Discovery Yazılım Güncelleme

Merhaba, General Mobile Discovery Yazılım Güncelleme General Mobile Discovery Android 4.2.1 Güncellemesinin OTA olarak (Cihaz Menüsünden) …

9 yorumlar

 1. S.E. Arc S için ideal bir yol değil 🙁

 2. HAKAN CANBERK

  teşekkürler

 3. ARDAHAN ŞİRZAT

  Faydalı bir bilgi

 4. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 5. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

 6. işte ben buna bilgi derim

 7. işte ben buna bilgi derim

 8. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir