9 Şubat 2018 Cuma
AnaSayfa / Blog / İnternet Destek / Dropbox da Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır
Dropbox da Silinen Dosyalar Nasil Kurtarilir

Dropbox da Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır

Merhaba, Dropbox da Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır. Dropbox da Silinen Resim Müzik Video gibi Dosyaları Kurtarmak için nasıl işlem gerçekleştirildiğini anlatan videomuzu izleyerek bu sorundan siz de kurtulabilirsiniz.

Dropbox da Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır

Dropbox Dosya Kurtarma, Dropbox Silinen Resmi Kurtarma, Dropbox Silinen Fotoğrafı Kurtarma, Dropbox Silinen Video Kurtarma, Dropbox Dosya Kurtarma, Dropbox Sistem Geri Yükleme, Dropbox Geri Yükleme, Dropbox Geri Alma, Dropbox Silinen Veriyi Kurtarma, Dropbox Dosyayı Geri Alma, Dropbox Silinen Resmi Geri Alma, Dropbox Silinen Fotoğrafı Geri Alma, Dropbox Silinen Videoları Geri Alma, Dropbox Dosyaları Geri Alma, Dropbox Sistem Geri Yükleme, Dropbox Geri Yükleme, Dropbox Geri Alma, Dropbox Silinen Veriyi Geri Alma,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Samsung-Wave-Wi-Fi-DNS-ve-IP-Ayarlari-01

Samsung Wave DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir Görsel

Samsung Wave DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir Görsel Samsung Wave de bildiğimiz gibi Bada işletim sistemi …

7 yorumlar

  1. Faydalı bir bilgi

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. Merhaba öncelikle teşekkür ederim.
    Benim merak ettiğim bir şey vardı yardımcı olursanız sevinirim. 5 6 ay öncesine kadar silmiş olduğum fotoğraf ve videoları görme imkanım yok mudur?

  4. merhaba siz son 30 gün içerisinde silinenleri ancak geri alabilirsiniz diyorsunuz ama hesap yükselterek çok daha önce silinmiş dosyalarıda geri alabiliniyormuş diye okumuştum bir yerde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir