7 Şubat 2018 Çarşamba
AnaSayfa / Blog / Android Destek / En İyi Android Antivirüs Uygulamaları 2016
Cep Telefonu Virüs Koruma, En İyi Android Antivirüs, En İyi Android Güvenlik, En İyi Android Güvenlik Yazılım, Uygulama, 2016, Mobil Antivirüs,
Cep Telefonu Virüs Koruma, En İyi Android Antivirüs, En İyi Android Güvenlik, En İyi Android Güvenlik Yazılım, Uygulama, 2016, Mobil Antivirüs,

En İyi Android Antivirüs Uygulamaları 2016

2016 Yılının En iyi Android Antivirüs Uygulamalar nedir diye merak etmiyor musunuz.  Bu makalemizde En iyi Mobil Antivirüs Uygulamalarını Paylaşacağız.

Cep telefonlarımız ve PDA’larımız artık vazgeçilmez oldu. Onlara bağımlı olduğumuzu bile söyleyebiliriz. Kullanışlılar, taşınabilirler ve her geçen gün daha çok gelişiyorlar. Onları gittiğiniz her yerde yanınıza alarak önemli notları ve bilgileri beraberinizde götürebilirsiniz. Ne yazık ki bu taşınabilirlikleri, onları karşı karşıya olduğumuz en temel güvenlik sorunlarından birisi için baş aday haline getirmektedir, bu sorun da fiziksel kayıptır. İster bir kafede masada unutun, isterse sırt çantanızdan çalınsın, el aygıtınızın kaybının ciddi sonuçları olabilir. Örneğin kötü niyetli birisi cep telefonunuzu bulursa, eğlence amacıyla Sibirya, Sri Lanka veya Timbuktu’ya arama yapıp sizin hesabınıza insanları işletebilir. Cep bilgisayarınızı kaybederseniz, biraz önceki görüşme esnasında aldığınız notları veya önemli yeni bir kişinin telefon numarasını kaybedebilirsiniz.

Bu nedenle el aygıtlarınıza dikkat etmeniz önemlidir. Onlara hak ettikleri önemi verin ve cüzdanınızı koruduğunuz gibi koruyun. Önemli bilgilerinizi sadece el aygıtınıza kaydetmeyin. Bilgisayarınızdaki veya planlayıcınızdaki telefon numaraları ve adresler için backupuygulayın. Mobil aygıtlarınızdaki kişisel ve finansal bilgi miktarını da en aza indirmenizi öneririz. Ne kadar kullanışlı olursa olsun aygıtınıza PIN numaraları, parola veya hesap numaraları kaydetmeyin.

Şimdi cep telefonunuzda ne kadar çok özel bilginin bulunduğunu fark ettiğinize göre kendi kendinize “Cep telefonum ne kadar güvenli? Ve nasıl daha güvenli hale getirebilirim?” diye sorabilirsiniz.

Aşağıdaki Listede En İyi Android Antivirüs Uygulamaları Bulabilirsiniz.

  • McAfee Mobile Security

  • Kaspersky Internet Security

  • Webroot Secure Anywhere

  • ESET Mobile Security

  • Bitdefender Mobile Security

Koruma
Mobil antivirüs yazılımı güvenlik duvarı güvenliği ile birlikte antivirüs, antimalware, antispam ve antiphishing teknolojilerini içermektedir. Telefonunuzu şaşırmaz, size uzaktan telefonunuzu kilitlemek sağlayan yazılım seçmek isteyeceksiniz. Bazı güvenlik uygulamaları size uzaktan bir “çığlık” veya alarmı kapatmak için becerisi kazandırmak. Akıllı telefonunuzu kaybederseniz, birçok mobil koruma uygulamaları bunu izini yardımcı olmak için cep telefonu GPS izci etkinleştirebilirsiniz.

Bir akıllı telefon sahibi yarısı eğlenceli uygulamalar indiriyor. Sen, Uygulamayı indirmek izinleri bölümü atlayın ve yeni özellikleri kullanarak doğru hareket edebilir. güvenlik sorunları ortaya çıkabilir Ancak, nerede o ince baskı olduğunu. Birçok uygulamalar telefonunuzun kamera ile fotoğraf çekme ve diğer istenmeyen faaliyetleri gerçekleştirmek, kişisel verilerin kendilerini yardımcı olmak bilgilere erişmek. Antivirüs mobil güvenlik ürünleri onlar güvenli olduğundan emin olmak için karşıdan apps tüm tarayın.

Özellikler
mobil güvenlik yazılımı uzman korumayı garanti Eğer herhangi bir ekstra sunabilir uygulama özellikleri hakkında umurunda olmayabilir. En iyi mobil güvenlik ve antivirüs ürünleri gibi tarar, çevrimiçi yönetim seçenekleri, uzaktan yedekleme, bir etkinlik günlüğünde, ebeveyn kontrol izleme, kabul ve engellenen numara listeleri planlandığı gibi ve on-demand bazı olağanüstü özellikler sunuyor.

Kullanılabilirlik
sınırlı kaynakları ve cep telefonlarının küçük boyutu ile, kullandığınız mobil güvenlik yazılımı gezinmek kolay olması özellikle önemlidir. Kullanıcı arayüzü ve navigasyon için koruma çabalarını kolaylaştırmalıdır.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Turkcell-Maxi-Plus-5-Hard-Reset-04

Turkcell Maxi Plus 5 Hard Reset

Turkcell Maxi Plus 5 Hard Reset yani Sıfırlama işleminde sistem verileri ile uygulama verileri, uygulama ayarları ve indirilen uygulamalar, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir