7 Şubat 2018 Çarşamba
AnaSayfa / Blog / iPhone İPad Destek / iPad ve iPhone’ unuzdaki Notlarınızı Windows’ a Taşımak
Notesy

iPad ve iPhone’ unuzdaki Notlarınızı Windows’ a Taşımak

Notesy

 

iPhone ve iPad’ leriniz de bulunan Notlar uygulaması, birçok bilgiyi düzenli ve bir arada tutmamıza olanak sağlayarak çoğu zaman hayat kurtarıcımız olmuştur. Ancak bazen kullanıcılar bu Apple ürünlerini kullansalar da bilgisayarları ya da notebookları Windows işletim sisteminin yüklü olduğu markalardan olabiliyor ve çeşitli nedenlerden dolayı kullanıcılar notlarını Windowsa taşımak istiyorlar . Bu taşıma işlemi Dropbox sayesinde mümkün. Giant Yak Software’ ın yarattığı Notesy uygulaması notlarınızı direk olarak Dropbox’ a senkronize ediyor ve bu sayede Windows’ tan Dropbox’ a girdiğinizde notlarınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Notesy  hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

iphone-ipad-tunein-radio-uygulamasi

iPhone iPad TuneIN Radio Uygulaması

Bilindiği üzere iPhone’larda entegre radyo çipi olmadığı için, kullanıcılar online radyo uygulamaları ile bu eksikliği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir