7 Şubat 2018 Çarşamba
AnaSayfa / Blog / iPhone İPad Destek / iPhone Yeni Sesi iLe Geliyor
iphone ses gorsel

iPhone Yeni Sesi iLe Geliyor

iPhone’nun sesini 13 desibele çıkartan borazan!

iPhone Horn Stand ile artık komşuların müzik sesini duymama gibi bir lüksleri olmayacak. iPhone Borazanı hiçbir enerjiye ihtiyaç duymadan telefonunuzun sesini 13 desibele kadar çıkartacak siz de müziğin keyfini doyasıya çıkartabileceksiniz.

iphone ses2

Eski tarihlerde hayvan boynuzlarında yapılmış olan borazanlardan ilham alınarak üretilmiş olan iPhone Horn Stand hiçbir metal aksama sahip olmadan ve dışarıdan herhangi bir elektriğe ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. iPhone Borazanı silikondan yapılmış olup telefonun sesinin çıktığı alt kısmına yerleştirilir, tüm sesler aynı yerde toplanarak birlikten güç doğar nidaları ile 13 desibele kadar çıkar.
iPhone Horn Stand siz telefonunuzda yüksek seste müzik dinlerken aynı zamanda stand görevi görerek telefonunuzu tutacaktır. iPhone Borazanı telefona takılıyken aynı zamanda şarj olmasına da olanak tanımaktadır böylece müzik dinlerken şarj bitme sıkıntısı yaşamayacaksınız.

iPhone Horn Stand yıkanılabilir ve toza kire karşı dayanıklıdır. iPhone 4/4S için uyumludur.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

iphone-ipad-tunein-radio-uygulamasi

iPhone iPad TuneIN Radio Uygulaması

Bilindiği üzere iPhone’larda entegre radyo çipi olmadığı için, kullanıcılar online radyo uygulamaları ile bu eksikliği …

6 yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Paylaşım için teşekkürler

  5. ünsan hikmet

    Faydalı bir bilgi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir