19 Şubat 2018 Pazartesi 08:00
AnaSayfa / Blog / En İyiler / Uyanmanıza Yardımcı Olacak En İyi Android Alarm Uygulamaları
android alarm uygulamaları, android alarm uygulaması, android alarm nasıl kurulur, android alarm programı, android alarm sesi değiştirme

Uyanmanıza Yardımcı Olacak En İyi Android Alarm Uygulamaları

Uyanmanıza Yardımcı Olacak En İyi Android Alarm Uygulamaları Birçoğunuz sabahın geç saatlerde uyanmaktan rahatsız olmalısınız. Aynı alarmı dinlemek uyanmanıza yardımcı olamayacağından Android alarmınız sizin için işe yaramadı. Bu nedenle, zamanında uyanmanıza yardımcı olacak android alarm uygulamaları kullanın.

İlgili Sorular:

  • android alarm uygulamaları
  • android alarm uygulaması
  • android alarm nasıl kurulur
  • android alarm programı
  • android alarm sesi değiştirme

Bugünden itibaren sabahları kolayca uyumanızı sağlayacak android uygulamalarını denemelisiniz, çünkü burada paylaştığımız uygulamalar bazı özel yöntemlerle kesinlikle size çok yardımcı olacak ve yeni bir yol bulmanızı sağlayacak. Bazıları akıl karıştırıcı alarm kilidi erteleme ve kapatma becerisine sahip olacak. Alarmı durdurmadan önce zihin aktivitenize ihtiyaç duyacaksınız. Bu sizi zihinsel olarak uyandıracaktır. Devam etmek için aşağıda paylaşılan bu uygulamalara bir göz atın.

Uyanmanıza Yardımcı Olacak En İyi Android Alarm Uygulamaları

Sizi sabahları zihinsel olarak uyandıracak aşağıdaki uygulamalar seçtik. Bu uygulamalara aşağıda bir göz atın. Ayrıca Android En iyi 10 Ağır Çekim Video Uygulamaları 2018 yazımızın da size faydalı olacağını düşünüyoruz. İncelemenizi tavsiye deresiz.

 

1 Çalar Saat Plus

Cnet, Gizmodo, Huffington post vb. tarafından öne çıkarılan Dünyanın En Sinir Bozucu Alarm Uygulaması” Almanya, Fransa, Güney Kore dahil olmak üzere 92 ülkede kategorisinde 1 numara (Appstore) “Fotoğraf Modu” özelliği (Alarmı kapatmak için yataktan çıkıp kayıtlı yerin resmini çekin) Aynı zamanda “Sallama Modu”nu (Alarmı kapatmak için telefonunuzu sallayın) ve “Matematik problem modu”nu (Alarmı kapatmak için matematik problemi çözün) destekliyor. Bu yüzden bu uygulamayı denemek gerekir.

 

2 Bulmaca Çalar Saat

Puzzle Alarm Clock ⏰
Puzzle Alarm Clock ⏰
Developer: Wro Claw Studio
Price: Free+

Alarmı durdurmak için zihninizi kullanmanız gerektiğinde sabah zihinsel olarak uyanmanıza yardımcı olan en iyi alarm uygulamalarından biri. Alarmları, kapatmanıza izin verilmeden önce uyanık olup olmadığını kontrol edecektir. Bu yüzden bu uygulamayı denemek gerekir.

3 Ömür Boyu Alarm Clock

Life Time Alarm Clock
Life Time Alarm Clock
Developer: 8 bit Immersiv
Price: Free+

Akıllı Erteleme, erteleyebileceğiniz süreyi sınırlamanıza izin verir! Uyandırma zorlukları uyanık olduğunuzdan emin olur ve sizi yataktan kaldıracak yüksek sesler var. Bu yüzden bugün bu uygulamayı deneyin.

 

4 AMdroid Alarm Clock

AMdroid Akıllı Alarm Saati, Android için birden fazla alarm bulunan ağır uykulu kişiler için ücretsiz bir çalar saattir. Akıllıdır, tamamen özelleştirilebilir, ücretsizdir ve derin bir uykunuz olsa bile, sabahınızı daha iyi hale getirmiş olsanız bile doğal olarak yavaş yavaş ve nazik bir şekilde sizi uyandırır. Artık uykuya dalmak yok. Deneyin bakalım.

 

5 Alarmlı Saat Plus

Bu oldukça basit, şimdiye kadar kullanmış olduğum en iyi alarm uygulamalarından biridir. Saati-dijital, analog gibi fiziksel alarm saatleri de dahil farklı çeşitleri vardır. Bu yüzden bu uygulamayı da denemek gerekir.

 

Yukarıda Sabah Uyanmanıza Yardımcı Olacak En İyi Android Alarm Uygulamaları yani, bu uygulamaları kullanın ve sabah zamanında uyanın. Sabahları uyanıkken akıl aktivitelerine ihtiyaç duyacaksınız ve zihinsel olarak uyanacaksınız. Bu yüzden bu uygulamaları denemek ve eğlenmek gerekir. Sizin önerdiğiniz farklı bir uygulama var mı kullandığınız uygulamaların deneyimlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızı aşağıdan bize iletin.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı, VPN Neden Kullanılmalı, VPN Nasıl Çalışır, VPN Nedir,

VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden

VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden. Birçok kişi, İSS’lerinden veya otoriteler tarafından takip edilmekten endişe …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir