PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
15 Ocak 2019 Salı 14:46
AnaSayfa / Blog / En iyiler / VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden
VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı, VPN Neden Kullanılmalı, VPN Nasıl Çalışır, VPN Nedir,

VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden

VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden. Birçok kişi, İSS’lerinden veya otoriteler tarafından takip edilmekten endişe duyuyor. Yani, VPN kullanmayı tercih ediyorlar. Sanal Özel Ağ için kullanılan VPN, Internet servis sağlayıcınızla birlikte sayısız faydaya sahip olmak için, VPN Nedir. VPN Neden Kullanılmalı.

Kickass Torrents, Torrentz gibi popüler torrent sitelerinin çöküşünden sonra giderek daha fazla internet kullanıcısı VPN’i tercih ediyor. Çoğunlukla, kullanıcılar engellenen web sitesine erişmek için sadece VPN kullanır.

Sanal Özel Ağ için kullanılan VPN, Internet servis sağlayıcınızla birlikte sayısız faydaya sahip olmak için kullanılabilir. VPN’yi kullanmanın temel yararı mahremiyettir. Gizlilik kullanımı, VPN kullanımının yükselişinin tek nedenidir.

Birçok kişi, İSS’lerinden veya otoriteler tarafından takip edilmekten endişe duyuyor. Dolayısıyla, gizliliklerini savunmak isteyen insanlara huzur getirdiği için VPN’leri kullanmayı tercih ediyorlar. VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı, VPN Neden Kullanılmalı, VPN Nasıl Çalışır, VPN Nedir,

VPN Nasıl Çalışır

VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden, VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı, VPN Neden Kullanılmalı, VPN Nasıl Çalışır, VPN Nedir,

Şimdi VPN kullanmanın avantajları hakkında konuşacağız.

VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden

1 Artan Gizlilik

İnterneti tararken VPN kullanmayı seçerseniz daha büyük bir gizlilik yaşayacaksınız. ISP, bir VPN hizmeti kullanıyorsanız sizi izleyemez. Çevrimiçi etkinliklerinizi gizlemek için bazı yollar bulmaya çalışıyorsanız, VPN mutlak çözüm olabilir.

2 Engellenen Sitelere Ulaşma

Ülkemizde engellenen siteleri sıkça karşılaştığımıza itiraf etmeliyiz. VPN ile, bu engellenen web sitelerine kolaylıkla erişebilirsiniz, çünkü bu IP adresleri yerine kendi IP adreslerini bulan VPN sunucusu olacaktır. Engellenen herhangi bir siteye erişmek istiyorsanız, bir VPN hizmetine kaydolmanız ve diğer ülkelerdeki sunucuları seçmeniz yeterlidir. Bu, engellenen web sitesini açılacaktır. VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden.

3 VPN’ler Çoğunlukla Ücretsiz

Çoğunlukla, VPN’ler özgürce bulunur. Diğerleri ise küçük bir ücret alıyor. Ücretli olanlarla ekstra avantajlar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, ücretsiz VPN’ler de çalışacaktır. Şimdiye dek kullanmış olduğum en iyi Google Chrome için Browsec’i deneyebilirsiniz .

4 Güvenli Tarama

VPN, bazı gelişmiş çevrimiçi güvenlik seviyesi sunmaktadır. VPN üzerinden internete her bağlandığınızda, şifreler, finansal işlemler, mesajlar içeren kişisel verileriniz güvenli ve şifrelenir. Dahası, kişisel kimlik bilgileriniz web dedektiflerinden de gizli kalacaktır.

5 Geliştirilmiş Bağlantı

Eğer Hindistan’daysanız ve dünyanın başka bir yerinden bir servise erişmeye çalışıyorsanız, VPN üzerinden bağlantınız çok daha iyi olacaktır. VPN, özellikle de bulunduğunuz yerden farklı bir konuma erişiyorsanız, bağlantı konusunda kullanışlı bir araç haline gelir.

6 Public Wi-Fi’yi herhangi bir risk olmadan kullanabilirsiniz

Herkes ücretsiz internet almaya bayılıyor. Hepimizin restoranlarda, havaalanlarında, kafelerde veya diğer halka açık yerlerde verilen WiFi internet’i kullanmayı sevdiğimizi itiraf etmeliyiz. Bununla birlikte, bu tür sıcak noktaların hassas oturum açma işlemleri için güvenli olmadığını biliyor musunuz? Peki, tüm riski önlemek için akıllı telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda daima bir VPN hizmeti kullanabilirsiniz.

7 Tam Netflix İçeriğine Erişme

İnsanın içeriği korsanlamayı sevmesinin en önemli nedenlerinden biri, Hulu, Netflix, Amazon Prime gibi gerçek zamanlı aktarım hizmetindeki tüm içeriğe erişememesidir. Bu platformlardaki bazı içerikler coğrafi olarak kısıtlıdır. Bununla birlikte, VPN yardımıyla, tüm içeriğe erişmek için konumu değiştirebilirsiniz.

8 Google’ı İzlemenizi Durdurabilirsiniz

Ücretsiz hizmetleri için Google’ı ne kadar çok sevdiğiniz önemli değildir. Arama devi, internette yaptığınız her şeyi bilir. VPN hizmeti yardımı ile, sorunlarınızı önlemek için IP’nizi arama devinden gizleyebilirsiniz. VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden

9 Torrent Sevice’i Kullanma

Ünlü torrent sitelerinden yasadışı olarak filmleri ve TV şovları indirmek iyi değildir. Bununla birlikte, iyi amaçla sel kullanan birçok kişi var. BitTorrent’i kullanmak, sizi bazı ülkelerdeki birçok hükümetin gözetim listesine alabilir. Bununla birlikte, VPN kullanımı bu kısıtlamaları ortadan kaldırabilir.

10 gizlilik haklıdır

VPN servislerinin büyümesi çoktan gökyüzüne ulaştı ve temel bir internet güvenliği uygulaması olarak görülüyor. VPN’in gerekli olduğunu düşünmüyorsanız bile, bir VPN hizmeti aslında internet deneyiminizi artırabilir.

Yani, bunlar bir VPN kullanmanın faydalarıdır. Tek yapmanız gereken doğru VPN’yi bulmaktır. Sizin için en iyisini bulmak için En iyi 10 VPN hizmetimizi listelediğimiz makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Peki, bunun hakkında ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusunda paylaşın. VPN Hizmeti Neden Kullanılmalı 10 Neden.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

En iyi 8 Android Ekran Kayıt Uygulamaları

Android Ekran Kayıt Uygulamaları [En İyi 8] 2019

YouTube vb için Android ekran videosu çekmek mi istiyorsunuz? İşte denemek için en iyi 8 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.