11 Şubat 2018 Pazar
AnaSayfa / Blog / Android Destek / WhatsApp Görüntülü Arama Sorunu
görüntülü arama yapamazsınız. iphone, whatsapp görüntülü arama sorunu samsung, whatsapp görüntülü arama sorunu ses gitmiyor, whatsapp görüntülü konuşma sorunu.whatsapp görüntülü konuşma yapamıyorum,

WhatsApp Görüntülü Arama Sorunu

WhatsApp Görüntülü Arama Sorunu Eğer cihazınızın işletim sistemi desteklenmiyorsa, görüntülü arama yapamazsınız. iphone, whatsapp görüntülü arama sorunu samsung, whatsapp görüntülü arama sorunu ses gitmiyor, whatsapp görüntülü konuşma sorunu.whatsapp görüntülü konuşma yapamıyorum.

WhatsApp görüntülü arama, WhatsApp kullanan herkesi görüntülü olarak aramanızı sağlar. Görüntülü arama özelliği Android OS 4.1+ işletim sistemine sahip telefonlarda desteklenmektedir. Eğer cihazınızın işletim sistemi desteklenmiyorsa, görüntülü arama yapamazsınız.

Not: Görüntülü arama yaparken güçlü bir ağ bağlantınız olduğundan emin olun. Zayıf bağlantı, ses ve görüntü kalitesini düşürebilir. Eğer Wi-Fi’ya bağlıysanız, görüntülü aramanızın kalitesi kablosuz ağ bağlantınızın sinyaline ve ağ veri hızınıza bağlıdır.

WhatsApp aramalarıyla ilgili sorun yaşıyorsanız, lütfen başka bir ağa bağlanmayı deneyin (Mobil veri yerine kablosuz bağlantı ağı gibi, veya tam tersi). Mevcut bağlantı ağınız KVP’ya (Kullanıcı Veri Protokolü) uygun bir şekilde ayarlanmamış olabilir. Bu da WhatsApp Araması’nın düzgün çalışmasını engelleyebilir.

whatsapp görüntülü arama sorunu ses gitmiyor

Eğer kablosuz ağ (Wi-Fi) bağlantınız üzerinden WhatsApp araması alamıyor veya yapamıyorsanız, WhatsApp Aramasının düzgün çalışması için, yönlendiricinizin (router) güvenlik ayarlarının ve güvenlik duvarı konfigürasyonunun belirli bağlantı kanallarını engellemediğine emin olun.

WhatsApp Görüntülü Arama Sorunu

Güvenlik duvarı ayarları veya KVP ile ilgili ek sorularınız varsa lütfen daha fazla bilgi için servis sağlayıcınız veya bağlantı yöneticinizle iletişime geçiniz.

whatsapp görüntülü konuşma sorunu

Pil tasarrufu ve bluetooth bağlantınız da WhatsApp aramalarıyla ilgili soruna neden olabilir. Eğer pil tasarrufu açıksa veya bluetooth bağlıysa, lütfen bunları devre dışı bırakın ve eğer sorun devam ederse bize haber verin.

whatsapp görüntülü arama sorunu 2018

Ek olarak, lütfen telefonunuzu kapatıp yeniden başlatın ve başka uygulamaların telefonunuzdaki kamera, mikrofon veya kulaklığı kullanmadığına emin olun. Lütfen aynı sorunu WhatsApp haricinde diğer uygulamalarda da yaşıyorsanız bize haber verin.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Samsung i9500 Galaxy S4 Android Çağrı Yönlendirme

Samsung i9500 Galaxy S4 Android Çağrı Yönlendirme ile ilgili aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz. Android Çağrı Yönlendirme ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir