android-icin-chrome

Android için Chrome Uygulaması

Google Android için Chrome mobil internet tarayıcısının ilk kararlı sürümünü yayınladı. Android 4.0 ile çalışan cihazlar için Google Play üzerinden sunulan bu uygulamanın güncellemesi kararlılık ve performans açısından iyileştirmelerle geliyor. Bunun yanı sıra özellikle tabletlere odaklanmış ufak tefek kullanıcı arayüzü ayarlamaları da bulunuyor.

Android için Chrome Uygulaması

Android için Chrome

 

Android için Chrome bu yeni güncellemeyle birlikte beta etiketini de atıyor. Doğrusunu söylemek gerekirse Chrome’un Android sürümü hem işlevsellik hem de hız açısından Android’in geleneksel internet tarayıcısına göre avantajlar içeriyor. Android 4.0 cihaz sahipleri Google Chrome’a mutlaka şans vermeli ve onu denemeli, özellikle masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarında da Chrome internet tarayıcısını kullanıyorlarsa.

Unutmayalım ki bu tarayıcı şimdilik ice cream sandwich işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılıyor.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

10 yorumlar

  1. TANSU FEYZULLAH

    Paylaşım için teşekkürler

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  3. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  4. hocam tabletimde bi sorun var. buradan danışsan sorun olur mu?

  5. Güzel bir uygulama. herkesin kullanması gerekir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.