Android için Dosya Tarama Uygulaması

Merhaba, bugün bir çok kişinin ihtiyacı olabilecek CamScanner “Android için Dosya Tarama Uygulaması” hakkında bilgi aktarmaya çalışacağım.

CamScanner, android dosya tarama, android scan file directory, tarama nasıl yapılır, Fiziksel bir dokümanı ya da alanı fotoğraf çekme işleminin ardından otomatik olarak düzenleyerek PDF formatında hazır edebilen bir tarama uygulamasıdır.

Birden fazla dokümanı tarayabilen ve otomatik olarak köşelendirebilen CamScanner – Phone PDF Creator ile hızlı bir şekilde fiziksel dokümanları PDF formatına çevirmek mümkün. Fotoğraf çeker gibi tarama yapacağınız belge ya da alanı seçiyorsunuz ve geri kalanı uygulamaya bırakıyorsunuz. Uygulama sizi adım adım yönlendirecek ve birkaç kolay işlem sonrasında çektiğiniz alanı PDF formatında oluşturmuş olacaksınız.

Android için Dosya Tarama Uygulaması CamScanner

Android icin Dosya Tarama Uygulamasi - CamScanner

Diğer yandan PDF formatına gelmiş dokümanları kolayca tasnif edebiliyorsunuz. Örneğin okulda öğretmenin yazdığı tahtayı kaydetmek ve PDF olarak saklamayı tercih ederseniz CamScanner – Phone PDF Creator ile bu işlemi birkaç adımla tamamlayabilirsiniz.

Android için Dosya Tarama Uygulaması - CamScanner (3)

Bu uygulama Dünyada akıllı telefonlar için en çok indirilen tarama uygulaması unvanını almıştır. Dünyada fazla 40 milyon kullanıcıya sahiptir!

Yeni benzersiz özellik:
1. Öğretmen ve öğrencilerin serbestçe tam sürüme CamScanner yükseltmek için kayıt olun ve. Edu e-posta adresi ile CamScanner giriş edebiliyoruz. ! Bundan öğrenme keyfini Diyelim
2. Kayıtlı kullanıcılar öncelikle farklı platformlarda veya cihaz üzerinden faks dengesini yönetmek ve aktarmak mümkün. Ve sonra biz gelecekte güncellenmiş sürümü kayıtlı kullanıcılar için daha fazla özel özellikler katacak, bizi izlemeye devam edin lütfen.

Android için Dosya Tarama Uygulaması - CamScanner (2)

CamScanner bir tarayıcı ve faks makinesi telefonu açar.

CamScanner ile dijitalize fotoğraf çekimi herhangi bir kağıt belgeleri edebiliyoruz. Basitçe böyle makbuzlar, yazı tahtaları, notlar, sözleşme ve benzeri gibi herhangi bir kağıt belgeleri bir resim çekmek ve CamScanner olabilir otomatik kırpma görüntü, görüntü kalitesini artırmak ve bir endüstri standardı PDF dosyası oluşturun. Ve taranmış belgeleri faksla veya Internet aracılığıyla yazdırılacaktır, bulut yüklendiği ve etiketleme veya arama tarafından yönetilen, e-posta yoluyla paylaşılabilir.

 

CamScanner yeteneğine sahiptir:
***** Tarama
1. Çok sayfalı belge:. Çok sayfa içerebilir dokümanlarınızı tarayın ve yönetmek
2. Hızla toplu tarama: Sürekli toplu tarama ve daha fazla beklemek, hızlı ve kullanışlı.
3. Otomatik kırpma: Akıllı görüntü işleme algoritması ile bir görüntü üzerinde gereksiz kısmını Otomatik kırpma.
4. Renk geliştirme: sonuçta görüntüleri otomatik olarak net ve anlaşılır hale getirmek için renk ve parlaklığını ayarlayın.

***** PDF
5. Önizleme ve PDF dosyaları oluşturabilirsiniz (not katıştırılmış):. PDF oluşturma
6. Birden fazla PDF sayfa boyutları: PDF dosyaları için 10 farklı boyutlarda Fazla (Letter, A4, B5 ve vb) mevcuttur.

Android için Dosya Tarama Uygulaması - CamScanner (1)

Android için Dosya Tarama Uygulaması - CamScanner (4)

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.