Android Özelleştirilmiş Hareket Kontrolleri Ekleme 2018

Android cep telefonunuzda muhteşem bir jest kontrolünü kurma zamanı. Android Özelleştirilmiş Hareket Kontrolleri Ekleme, cihaz kullanımınıza farklı bir tat katacaktır. Daha hızlı daha pratik olacaktır. En iyi 4 farklı yolla herhangi bir Android de Hareket Kontrolü Özelliklerini Eklemek için okumaya devam.

Gelen Sorular:

android özelleştirilmiş hareket kontrolleri ekleme, android hareket kontrolü ekleme, android telefona hareket kontrolü nasıl eklenir, desen ile uygulama açma,

Android, kullanıcısına birçok özellik sunan çok akıllı bir cihazdır. Android işletim sistemi, dünyada en yaygın kullanılan işletim sistemidir. Ve kullanıcıların çoğu kendi android cihazında yeni özellikleri eklemek için ince ayarlar ve bir takım hileler denemeye devam ediyor.

Android Özelleştirilmiş Hareket Kontrolleri Ekleme

En son çıkan android telefonların çoğu zaten bu özelliği bulunduruyor. Ama hala eksik olanlar da var. İşte bu yüzden size bu konuda rehberlik etmek için buradayız. Bu makalede olduğu gibi, android üzerinde hareket kontrolleri yapabileceğiniz dört yöntemi ele alacağız. Ve bu android telefonunuzda bulunan hareket kontrol sensörleri ile mümkün. Devam etmek için aşağıda tartışılan tam kılavuza bir göz atın.

1. Yöntem: Quickify Uygulamasını Kullanma

Quickify - Gesture Shortcuts
Quickify - Gesture Shortcuts

Bulmakta zorlandığınız uygulama, düzenli arama yapmak istediğiniz kişi var mı? Wi-Fi / Zil Sesi / Bluetooth ve diğer telefon ayarlarını sık sık açar mısınız? Herhangi bir uygulamayı, kişiyi veya ayarı başlatmak / çağırmak / değiştirmek için Quickify’i kullanın. Androidinizde çeşitli uygulamalar için kolayca hareket kontrolleri ekleyebilirsiniz.

2. Yöntem: Nova Launcher Prime Uygulamasını Kullanma

Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime
Developer: TeslaCoil Software
Price: ₺10,00

Bu ücretli uygulamalardan biridir, ancak birçok şaşırtıcı özellik sunar. Uygulamayı android cihazınıza yükledikten sonra aşağıdaki adımlara doğru ilerleyin.

Adım 1. Her şeyden önce, parmağınızı kullanarak uygulamayı açın ve buradaki Nova Ayarları alanına geçiş yapın.

Adım 2. Şimdi Hareketler ve Girişler  seçeneğine dokunun. Bu sizin droidiniz mevcut tüm hareketlerini açacaktır.

Adım 3. Şimdi, buradaki listeye göre ayarlamak istediğiniz herhangi bir harekete dokunun ve bu hareketleri tetiklemek için yöntemi doğru şekilde uygulayın.

 

Bu kadar! İşin bitti, şimdi hareketleri, android üzerinde kullanabilirsiniz.

3. Yöntem: Google Gesture Arama’yı Kullanma

Bu, cihazınızda jest kontrol özelliğini eklemenize yardımcı olacak harika bir uygulama. Hareket Arama, Android cihazınızdaki kişileri, uygulamaları, ayarları, müzikleri ve yer imlerine harf veya sayı çizerek hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Her bir hareketi ekledikçe arama sonuçlarını sürekli olarak hassaslaştırır ve arama geçmişinizden öğrendikçe daha iyi hale gelir.

4. Yöntem: All In One Jesture Kullanımı

Tek bir Gesture, yazılım tuşlarını gizlemenizi ve cihazınızı basit hareketlerle kontrol etmenizi sağlar. Parmağınızı ekran boyunca kaydırın ve istediğiniz eylem gerçekleştirilecek.

Adım 1. Her şeyden önce, Android akıllı telefonunuzdaki tek bir Gesture’ı indirip yükleyin ve uygulamayı başlatın.

The app was not found in the store. 🙁

Adım 2. Uygulamayı kullanmak için gerekli izni vermenizi isteyecektir. Ekranın kenarından dokunarak eylemler başlatın seçeneğini aktif etmek istediğiniz de uyarıyı göreceksiniz.

Adım 3. Erişilebilirlik ayarlarında All in All Jesture’ı etkinleştirmeniz gerekiyor.

Adım 4. Şimdi tüm ayarları isteğinize göre ayarlamalısınız. Örneğin, en yeni uygulamaları en üstteki bölgelere ayarlayabilirsiniz.

Bu kadar! bitirdiniz. Daha fazla ayar keşfetmek için bu uygulamayı yüklemeniz ve kullanmanız gerekiyor.

Ayrıca Bakınız: Android Cihazlarda OTG USB Sorunlarını Giderme

Yukarıda tartışılan her şey, Herhangi Bir Android Özelleştirilmiş Hareket Kontrolleri Ekleme ile ilgiliydi. Bu tam kılavuzu kullanın ve android telefonunuzda inanılmaz hareket kontrollerini kolayca ekleyin. Umarım tartışmayı beğenirsiniz, başkalarıyla paylaşmaya devam edersiniz. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıya bir yorum bırakın.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.