android yinelenen dosyaları silme, android çift fotoğrafları bulma, android şift dosyaları buma, android çift dosyaları silme, duplicate media remover nasıl kullanılır,

Android Yinelenen Dosyaları Silme

Android Yinelenen Dosyaları Silme, çift dosyalar çok fazla bellek tüketir. Bu aynı dosyaları bulup silmenize yardımcı olacak yöntem paylaşacağız.

Android Yinelenen Dosyaları Silme yöntemini öğrenmek için okumaya devam edelim. Android kullanıcıları için,  Yenilenen Dosyaları Bulma ve Silme makalesi ile buradayız.

Bugün bu teknoloji dünyasında, akıllı telefonlarımıza çok sayıda dosya ve klasör kopyalayıp yapıştırıyoruz ve bazen cihaz belleğimizde zaten mevcut olan bazı dosyaları başka bir dizinde kopyalıyoruz. Örneğin, Androidimizde herhangi bir kopya filmimiz varsa, 1-2 GB bellek alanı harcıyor.

Gelen Sorular:

android çift fotoğrafları bulma, android şift dosyaları buma, android çift dosyaları silme, duplicate media remover nasıl kullanılır, android yinelenen dosyaları silme,

Android Yinelenen Dosyaları Silme

Çok daha fazla bellek kaydetmek için yinelenen dosyaları kaldırmak daha iyidir. Ancak, tam olarak bu dosyaların silmek için bulunduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Bu nedenle, bu sorunu çift dosyaları bulma ve bunları hızlı bir şekilde kaldırma ile ilgili hazırladığımız kılavuza bir göz atın.

1. Duplicate Media Remover

Uygulama, dahili (telefon belleğinizde) ve harici depolamada (SD kart) bulunan tüm kopya (ses, görüntü ve video vs) dosyalarını kaldırır.

1. Sadece taramalar için seçilen klasörler (hem dahili hafıza hem de SD Kart) çiftler için aranır. Seçilmemiş klasörlerdeki hiçbir dosya silinmez.

2. Çiftleri olan her bir dosya, orijinal dosya da dahil olmak üzere silinmek üzere işaretlenebilir. Seçilen dosyaların, silmek istedikleriniz olduğundan emin olun çünkü silindikten sonra geri alınamazlar.

3. Taramalar, günlük olarak bir tarama yapılabilmesini sağlayacak şekilde haftalık olarak programlanabilir.

4. Son çalıştırma taramasının istatistikleri arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşılabilir.

5. Tüm taramalarda toplam istatistikler referansınız için korunur.

6. Ayrıca, uygulama, çiftler için rutin aramalar gerçekleştirir. Bu, sonraki taramaların hızını artırır ve herhangi bir çoğaltmanın bulunması durumunda da bildirilirsiniz.

Android’de Yinelenen Dosyaları Kaldırmak İçin Adımlar

Adım 1. Her şeyden önce, Duplicate Media Remover uygulamasını indirin ve yükleyin.

Duplicate Media Remover
Duplicate Media Remover
Developer: Torcellite
Price: Free

Şimdi uygulamayı başlatın ve klasörleri seçmenizi isteyecektir

Adım 2. Şimdi, çift dosyaları taramasını tamamlayana kadar birkaç dakika (tarama dosya durumuna göre değişir) beklemeniz gerekir.

Adım 3. Artık tarama tamamlandığında, orada taranan tüm kopyaları görebilirsiniz. Şimdi Show Duplicate (Çoğaltmaları Göster) e dokunmaznız gerekiyor.

Adım 4. Burada listelenen tüm yinelenen medya dosyalarınızı görebilirsiniz.

Bu kadar! İşiniz bitti, artık silmek için yinelenen dosyanızı seçebilir, ayrıca bunların yardımıyla birden fazla dosyayı silebilirsiniz.

Bunun gibi aynı mantıkla işlem yapan Duplicate Files Fixer adlı uygulama da var. Çalışma mantığı aynı. Yazarak kafa karışıklığına neden olmak istemem. İkisinden birini kullanabilirsiniz.

Android Aynı Dosya Bulma

Ayrıca Bakını: Android Görüşme Sırasında Numara Kaydetme

Yukarıdakiler, Android Yinelenen Dosyaları Silme işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgilidir. Android depolamanızın tüm dosya ve klasörlerini, içinde çoğaltılan dosyalar için tarayabilir ve bundan sonra bunları bir seferde kolayca seçebilir ve Android cihazınızdan kalıcı olarak kaldırabilirsiniz. Umarım bu makaleyi sever, başkalarıyla da paylaşırsınız. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıya bir yorum bırakın.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.