Casper Via Hotspot Ayarları

Casper ViA A3216 Hotspot Ayarları

Casper ViA A3216 Hotspot Ayarları Casper VIA A3216 Cihazında Taşınabilir Kablosuz Hotspot Ayarları için aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz. Casper VIA A3216 Taşınabilir Kablosuz Ağ Ayarları yada Casper VIA Mobil İnterneti Paylaşma.

 

Cihazdan öncelikle Uygulamalara ardından Ayarlara giriş yapıyoruz.

Casper Via Hotspot Ayarlari (1) Casper Via Hotspot Ayarlari (2)

 

Diğer seçeneğine giriş yaptıktan sonra Bağ. ve Taşınabilir Wi-Fi Alanı bölümüne giriş yapıyoruz.

Casper Via Hotspot Ayarlari (3) Casper Via Hotspot Ayarlari (4)

Taşınabilir Kablosuz Ortak Erişim Noktası seçeneği aktif olmalı. Dokunarak aktif hale getiriyoruz. Aktif olduğunda hem kutucukta tik olur hemde bildirim çubuğunda Wi-Fi simgesi olur.

Casper Via Hotspot Ayarlari (5) Casper Via Hotspot Ayarlari (6)

 

Casper Via Hotspot Ayarları için Kablosuz Hotspot Kurulumu Yap seçeneğine giriş yapıyoruz.

Casper Via Hotspot Ayarlari (7)Casper Via Hotspot Ayarlari (8)

1: Hotspot Adını Belirlenir

2: Güvenlik Türü Belirlenir (WPA PSK yada WPA2 PSK Önerilir)

3: Hotspot Ağına Şifre Tanımlanır. (En az 8 karakterden oluşmalı ve Türkçe karakter içermemeli)

4: Oluşturulan Parola Ön İzlemesi

5: Kaydet 🙂

Artık Telefonunuz ile bilgisayarınızı ve diğer Wi-Fi özelliği olan cihazlarınızı internete bağlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]https://www.yaparimben.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]
Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

11 yorumlar

 1. Arkadaşlar wifi sorunu olanlar için telefon içerisindeki güncelleme ayarlarını ( Telefon hakkında/Güncelle) yaptıktan sonra 250mb dosya iniyor. Güncellemeden sonra wifi sorunu ortadan kalkıyor.

  Sevgiler …

 2. Arkadaşlar sorun güncelleme yaptıktan sonra düzeliyor. Telefon içerisindeki güncelle ayarlarını (telefon hakkında/güncelle)yaptıktan sonra 257 mb civarında güncelleme dosyası iniyor ve sonrasında sorun ortadan kalkıyor.

  Sevgiler …

 3. Merhaba ,

  CASPER VİA A3216 smartphone yeni aldım fakat wifi ile internete evde bir türlü bağlanamadım. Cihaz modeme bağlanıyor “android güvenliği wpa2 ile sağlanıyor” uyarısı alıyorum fakat internete erişim sağlayamıyorum. Ev dışında farklı bir modeme bağladığımda internete erişim sağlandı. Evde ki diğer tüm cihazlar(notebook,smartphone ve tablet)modeme bağlanıyor fakat CASPER VİA A3216 telefon bir türlü bağlanmıyor. Modem (Airties r205) içerisinden güvenlik ayarlarını (WPA,WPA2 )denedim bir türlü düzeltemedim. Ne yapmam gerektiğini bilemiyorum 🙁

 4. ıyı gunler fatıh bey benım sormak ıstediğim bi konu var s3 kullanıcısıyım yazılım güncelleme ikonuna tıkladıgım zaman cihazınız modifiye edilmiştir mevcut güncelleme yoktur diyor .4.1.2 sürümünde sadece 19300XXELLB sizin yayınladıgınız videoda ise (19300XXELL(A) harfinde bi değişiklik gördüm bunun için ne yapabilirim

 5. sağol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.