Concort Silver Edition C-701 Hard Reset

Concort Silver Edition C-701 Hard Reset Concort Silver Edition C-701 modelinde desen kilidi yazılım sorunu için Hard Reset Sıfırlama işlemi yapılması gerekiyor. Tuş kombinasyonlarının olmadığı bu tablette Concort Silver Edition Hard Reset nasıl yapılır öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Concort Silver Edition C-701 Hard Reset

Concort Silver Edition C-701 Programlar

 

 

Concort Silver Edition Hard Reset, Concort Tablet Hard Reset, C-701 Hard Reset, Concort Hard Reset Programları, Concort Silver Edition Yazılım Güncelleme, Concort Silver Edition Firmware Upload, Concort Silver Edition Model Kilidi Sorunu, Concort Silver Edition Desen kilidi Sorunu, Concort Silver Edition Deseni Unuttum, Concort Silver Edition Şifre Sıfırlama, Concort Silver Edition Desen Sıfırlama, Concort Silver Edition Yazılım Güncelleme, Concort Silver Edition, Concort C-701 Sıfırlama, Concort Silver Edition Sıfırlama, Tablet Destek,

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Hakkında Fatih ATEŞ

İster iPhone'undaki, ister Android cihazındaki veya Windows'taki ayarlar arasında geziniyor olsun, Fatih her zaman teknolojiye düşkün olmuştur. Teknolojiye, Windows'a ve güç düğmesi olan her şeye tutkuyla bağlı olarak, zamanının çoğunu yeni beceriler geliştirmek ve teknoloji dünyası hakkında daha fazla şey öğrenmek için harcadı. Öğrendiklerini de sizlerle paylaşıyor.

26 yorumlar

 1. abi dosya yok

 2. programı nasıl indiricem herhangi bi bilgi yok

 3. programın indir linkişni bulamadım

 4. bi öğrenmişiniz uploada yüklemeyi yandexe atta rahat rahat indirelim

 5. rar şifresi ne ?

 6. Paylaşım İçin Teşekkürler ama .img Dosyasını SD Karta yazarken hata veriyor nedeni ne olabilir diğer diskleri devre dışı bıraktım bi türlü yazdıramadım lütfen çabuk cvp verin.

 7. ŞİFRE HATA VERİYOR

 8. arkadaşlar kopyala yapıştır yapmadan direk adresi http://www.yaparimben.com diye yazın açılıyor. tekoloji de destek.com

 9. http yi yazmayın

 10. http://www.yaparimben.com
  şifre budur arkadaslar elle yazın

 11. abi açılmıyor elimlede girdim kopyala-yapıştırda yaptım olmuyor çok acil cevap verin lütfen

 12. Hiç bir şekilde parola Kabul Etmiyor hata veriyor

 13. programı ındıremedm bir türlü nerden indircem bi yardımcı olabilirmsnz

 14. Merhaba,

  iki farklı hafıza kartına image dosyasını yazdırmak istediğimde “MBR burn sucess” aşamasından sonra “[bootloader]Burn failed” hatası alıyorum. Image dosyasını hafıza kartına yazdırımadım. Konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

 15. winrarın şifresi nedir ?

 16. türkü arkan

  Paylaşım için teşekkürler

 17. nursal berkay

  Mükemmel

 18. Paylaşım için teşekkürler

 19. teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.