En İyi Mobil Güvenlik Yazılımı, En İyi Mobil Antivirüs, En İyi Mobil Güvenlik, Cep Telefonu Virüs Koruma, Mobil Virüs Tarama, En İyi Android Güvenlik Yazılım, En İyi Android Güvenlik, En İyi Android Antivirüs, Top 10 Antivirüs, Top 5 Antivirüs, Top 20 Antivirüs,

En İyi Android Güvenlik Yazılımları

En İyi Android Güvenlik Yazılımları Cep telefonunuzda neler kayıtlı? Özel telefon numaraları ve adresler mi? İşle ilgili iletişim bilgileri mi? Yoksa birkaç PIN numarası ve parola mı? Kısaca gözden geçirin. Telefonunuzda muhtemelen oldukça önemli bilgiler kayıtlı.

Bir sorumuz daha var: Telefonunuz çalınsa veya cep bilgisayarınız başka birisinin eline geçse ne düşünürsünüz? Peki ya bir virüs cep telefonunuzun şarjını bitirse ve birdenbire kimse size ulaşamasa? Bunlar çoğumuzun aklından geçen veya dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarımızı emniyet altına almak için çok çaba sarf etsek bile olma ihtimali düşük veya küçük diye göz ardı ettiğimiz senaryolar. Ancak el aygıtlarınızı unutmayın. Onlara ne kadar çok değer verdiğinizi ancak kaybedince veya bozulunca anlarsınız.

En İyi Android Güvenlik Yazılımları

Cep telefonlarımız ve PDA’larımız artık vazgeçilmez oldu. Onlara bağımlı olduğumuzu bile söyleyebiliriz. Kullanışlılar, taşınabilirler ve her geçen gün daha çok gelişiyorlar. Onları gittiğiniz her yerde yanınıza alarak önemli notları ve bilgileri beraberinizde götürebilirsiniz. Ne yazık ki bu taşınabilirlikleri, onları karşı karşıya olduğumuz en temel güvenlik sorunlarından birisi için baş aday haline getirmektedir, bu sorun da fiziksel kayıptır. İster bir kafede masada unutun, isterse sırt çantanızdan çalınsın, el aygıtınızın kaybının ciddi sonuçları olabilir. Örneğin kötü niyetli birisi cep telefonunuzu bulursa, eğlence amacıyla Sibirya, Sri Lanka veya Timbuktu’ya arama yapıp sizin hesabınıza insanları işletebilir. Cep bilgisayarınızı kaybederseniz, biraz önceki görüşme esnasında aldığınız notları veya önemli yeni bir kişinin telefon numarasını kaybedebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Bu nedenle el aygıtlarınıza dikkat etmeniz önemlidir. Onlara hak ettikleri önemi verin ve cüzdanınızı koruduğunuz gibi koruyun. Önemli bilgilerinizi sadece el aygıtınıza kaydetmeyin. Bilgisayarınızdaki veya planlayıcınızdaki telefon numaraları ve adresler için backupuygulayın. Mobil aygıtlarınızdaki kişisel ve finansal bilgi miktarını da en aza indirmenizi öneririz. Ne kadar kullanışlı olursa olsun aygıtınıza PIN numaraları, parola veya hesap numaraları kaydetmeyin.

Şimdi cep telefonunuzda ne kadar çok özel bilginin bulunduğunu fark ettiğinize göre kendi kendinize “Cep telefonum ne kadar güvenli? Ve nasıl daha güvenli hale getirebilirim?” diye sorabilirsiniz

Muhtemelen ilk adımı atıp cep telefonunuzu kilitlemek için bir parola oluşturmuşsunuzdur, bunu henüz yapmadıysanız yapın. Parolalar yüzde yüzlük bir koruma sağlamasa da, sıradan bir PDA veya akıllı telefon hırsızının pes etmesine neden olabilir.

Şimdi de aşağıdaki tabloyu kontrol ederek sizin için en uygun Mobil Güvenlik Yazılımı nı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

En İyi Mobil Güvenlik Yazılımı, En İyi Mobil Antivirüs, En İyi Mobil Güvenlik, Cep Telefonu Virüs Koruma, Mobil Virüs Tarama, En İyi Android Güvenlik Yazılım, En İyi Android Güvenlik, En İyi Android Antivirüs, Top 10 Antivirüs, Top 5 Antivirüs, Top 20 Antivirüs,

Cep Telefonu Virüs Koruma, Mobil Virüs Tarama, En İyi Android Güvenlik Yazılım, En İyi Android Güvenlik,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.