Lollipop Güncelleme Sorunu, Galaxy S4 Güncelleme Sorunu, Android 5.0.1 Güncelleme Sorunu, Android Destek,

Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu

Samsung Galaxy S4 (I9500) için Orijinal Android 5.0.1 Güncellemesi Yayınlandı, Galaxy S4 Güncelleme Sorunu öğrenmek için aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz. Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu

Bu anlatım da Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesinin Orjinal Türkçe Dil destekli Rusya Sürümünün Manuel olarak nasıl yüklendiğini video olarak anlatmaya çalışacağım.

Güncelleştirmeyi yapmadan önce, cep telefonu veri bir yedeğini alın. Yedek almak için Wondershare  yada Kies Uygulamasını kullanabilirsiniz.

Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu

Samsung Kies, güvenlik duvarı programları ve virüsten koruma yazılımı gibi sistem araçları yükleme işlemi sırasında yüklemeyi etkileyebileceğini unutmayın. Telefonunuzu güncelleme yaparken bu yazılımı devre dışı bırakmak akıllıca olacaktır.

1.590 MB değerindeki ODİN güncelleştirmesi, Galaxy S4‘ü baştan yaratıyor. Samsung Galaxy Note 4 ve Galaxy S5’teki yeni arayüzü, tıpkı Note 3 güncellemesi gibi S4’e getiren güncelleme, tamamen farklı bir deneyim sunuyor.

Samsung Galaxy S4 Yazılım Güncelleme :

Lollipop Güncelleme Sorunu

Android Lollipop’un (sizi bilmiyorum ama 5.0 demektense Lollipop demek daha çok hoşuma gitti) arayüzünden itibaren başlarsak, tüm uygulamalar ve hizmetler “Material Design” altında yenilenmiş görünüyor. Bu arayüzle birlikte resimler, fontlar, ışıklar, ışıklandırma ve tüm görseller çok daha doğal olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama arasında geçiş yapıldığı esnada ortaya çıkan hareketli animasyonlar, Android’in yıllarca eleştirildiği silik görünümü bir çırpıda yok etmiş.

Lollipop Güncelleme Sorunu, Galaxy S4 Güncelleme Sorunu, Android 5.0.1 Güncelleme Sorunu, Android Destek,

Android Lollipop’taki bildirimler, kilit ekranında görülüyor. Bildirimleri tek parmak hareketiyle kapatabilir, ayrıca mesajlara kilidi açmadan cevap verebilirsiniz. “Öncelik” modunu kullanarak istediğiniz uygulamadan gelecek olan bildirimleri seçebiliyorsunuz.

Lollipop Güncelleme Sorunu, Galaxy S4 Güncelleme Sorunu, Android 5.0.1 Güncelleme Sorunu, Android Destek,

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

10 yorumlar

 1. Teşekkürler,show ürünleei 400 tl olan bir cihazın tamiri 618 tl çok fazla alibaba.com da anakart fiyatı 105 tl..100 tl işçilik 200 tl normal fiyat..Bence tabii..

 2. Kvk teklifinizi değerlendirmek isterim .Tablet şu an tamircide bekliyor1.anakart bulunursa(model eski biraz zor diyor) 2.farklı arızadan (ekran kırığı)atıl duran cihaz ile malzeme takası.3.Şebeke ve telefon dükkanlarından show ürünü cihaz takası 4.Kullanılmış cihaz ile takas teklifi yaptılar.200 TL karşılığı.Ayrıca İstanbul Tahtakale Yıldız Han içindeki dükkanlarda bu konuda yardım ve tamir olduğunu bilgisini aldım.Sizin kvk teklifiniz nedir (Kaç lira ve ne kadar bir süre )
  Teşekkürler.

 3. Tesadüfen sizin videonuzu izledim çok güzel ve teknik bir anlatım olmuş tebrikler.Size 2 sorum olacak.1.şarj esnasında kapanıp bir daha açılmayan devamlı samsung yazısında kalan hiç bir şekilde odin ile yazılım atılmayan GT-N8005 cihaza EMMC hatası var diye tamir ekonomik değildir diye geri yollanan tablete ne yapmalı?(Anakart bulunursa 250 TL ye değişim için aylardır bekliyor)
  2.Aynı şekilde şarj sırasında kapanmış N900Q note3 için fabrika ayarlarrına getirip yeni yazılım indirip kurdum(orjinal rom) ama ara sıra %51 pil varken kapanıp %0 gösteren şarj kablosu takılmadan veya bataryası çıkarılıp takılmadan açılmayan telefon için ne önerirsiniz.Tamirciler anakart diye 250 TL istiyor.Sizce ben nerede hata yapmış olabilirim?

  Not:Tablet odin sırasında nand write hatası verip kurulumdan çıkıyor

  • Merhaba Selahattin Bey,

   Samsung Galaxy Note 10.1 anakart değişiminden başka yapacak birşey yok. Anakart temini ile ilgili sorun yaşıyorsanız bu konuda KVK ile görüşerek yardımcı olmaya çalışabilirim.

   Note3 için öncelikle bir batarya alarak test edin. Bahsettiğiniz sorun genelde bataryadan kaynaklanıyor. batarya da sorununuzu çözmüyorsa cihazda büyük bir ihtimal oksit vardır. Evde çocuk varsa yada nemli bir bölgede yaşıyorsanız bu durumu yine yaşamanız normaldir ve anakart değişikliği gerektirir.

   Selamlar…

 4. SER yazan 2.dosya nasıl indiriliyor digeri indi ama o inmedi?

 5. Merhaba Fatih Bey,

  S4 telefonuma 02.06.2015 tarihinde güncelleme geldi 5.0.1 lolipop sürümü .Bu sürüm geldikten sonra ekran kilidini kaldıramıyorum ve ekran kilidi 6 saniye açık durduktan sonra ekran kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Fabrika ayarlarına dönsem sorun ortadan kalkar mı ve Fabrika ayarlarına dönünce eski 4.2.2 sürümüne mi döner? Eğer eski sürüme dönerse 5.0.1 sürümünü bana tekrar verirler mi?

  Not: Ekran kilidi kaldırma yeri aktif değil ve Yönetici tarafından iptal edilmiştir diye bir uyarı yazıyor

 6. Ahmet Öztürk

  Abi ben telefonu bilgisayara bağlayınca COM bağlantısı görünmüyor. Ne yapmam lazım acaba?

  • Farklı Bir USB Portu varsa dener misiniz. Ayrıca Cihazınızın Sürücüleri Yüklü olması lazım. Gene görmüyorsa kabloda yada USB soketinde sorun olabilir.

   Selamlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.