AnaSayfa / Blog / Android Destek / Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu
Android 5.0, Galaxy S4 Android 5.0.1 Resmi Güncellemesi, Galaxy S4 5.0.1 Güncelleme, Galaxy S4 Lollipop Güncelleme, indir, S4 Lollipop Güncellemesi, Yükleme,

Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu

Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu Samsung Galaxy S4 I9500 için Orijinal Android 5.0.1 Güncellemesi Yayınlandı, S4 Lollipop Güncellemesi nasıl gerçekleştirilir öğrenmek için aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz. S4 Yazılım Yükleme Programı indir, Yükle,

Bu anlatım da Android 5.0 Lollipop Güncellemesinin Orjinal Türkçe Dil destekli Rusya Sürümünün manuel olarak nasıl yüklendiğini resimli olarak anlatmaya çalışacağım. Güncelleştirmeyi yapmadan önce, cep telefonu veri bir yedeğini alın. Yedek almak için Wondershare yada Kies Uygulamasını kullanabilirsiniz. Samsung Kies, güvenlik duvarı programları ve virüsten koruma yazılımı gibi sistem araçları yükleme işlemi sırasında yüklemeyi etkileyebileceğini unutmayın. Telefonunuzu güncelleme yaparken bu yazılımı devre dışı bırakmak akıllıca olacaktır.

Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu

Önemli Uyarı: Güncelleme esnasında sorun yaşamanız dahilinde cihazınız garanti kapsamının dışında kalır. Yapılacak işlemlerinin tamamından kullanıcı sorumludur. BU GÜNCELLEMEYİ CİHAZINI YURT DIŞINDAN GETİRTİP IMEI YAZDIRANLAR, DAHA ÖNCE BİR ŞEKİLDE ROOT YAPTIRANLAR YAPMASIN.

 

HAZIRLIK

1. Aşağıdaki Butona tıklayarak Gerekli olan I9500XXUHOA7 ve Odin3 v3.10.06 dosyalarını indirelim.

2. Samsung USB Sürücüleri: (Bilgisayarınızda Sürücülerin Yüklü Olması Gerekmekte) uygun Sürücüyü yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

a. 32.bit (x86) Windows

b.64.bit (x64) Windows

 

TALİMATLAR

  • Telefonunuzun belleğinde yer alan tüm dosyalarınızın Yedeğini Alın.
  • Telefonunuzun sarj seviyesinin %50’den fazla olmasını sağlayın.
  • Gerekli Odin3 v3.09 sürümü ve Firmware sürümünü WinRar dışına çıkarın.
  • Yükleme esnasında size engel olacak etkenlerden uzak durun.

 

Diğer işlemleri aşağodaki videoyu izleyerek yapalım. Videoyu beğendiysen lütfen paylaşalım. 🙂

 

Video da ilettim ama yazmakta fayda var. Bu anlatım I9500 için gelen Rusya 5.0.1 güncellemesinin Türkiyede satışı yapılan cihazlara nasıl yüklendiğini içermektedir. Yükleme esnasında hiçbir sorun olmayacak ancak cihaz garanti kapsamı dışında kalır.

 

Galaxy S4 Android 5.0.1 Resmi Güncellemesi, Galaxy S4 5.0.1 Güncelleme, Galaxy S4 Lollipop Güncelleme, indir, S4 Lollipop Güncellemesi,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

  1. batuhan avcı

    videoyu izledim peki telefonun imei sorunu cıkarma ihtimali olabilir mi olursa ne yapılmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.