general-mobile-discovery-ekran-goruntusu-alma

General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Alma

General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Alma Discovery Ekran Görüntüsü Alma, Discovery Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır, Discovery Ekran Görüntüsü Almak İstiyorum, Discovery Ekran Görüntüsü Yakalama, General Mobile Discovery Ekran Yakalama

General Mobile Discovery da Ekran Görüntüsü çok basit bir şekilde alınmakta.

General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Alma

Cihazınızın Açma/Kapama ve Ses Kısma tuşlarına basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

general-mobile-discovery-ekran-goruntusu-alma-01

 

Discovery Ekran Görüntüsü Alma. Discovery Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır. Discovery Ekran Görüntüsü Almak İstiyorum, Discovery Ekran Görüntüsü Yakalama. General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır. General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Almak İstiyorum. General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Yakalama.

General Mobile’ın şu an piyasada olan telefonları hangileri? Özellikleri neler? İşte karşınızda General Mobile GM 5, General Mobile GM 5 Dual SIM, General Mobile GM 5 Plus, General Mobile GM 5 Plus Dual SIM ve General Mobile Discovery… İşte General Mobileın telefonları, özelliklerive fiyatlar.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.