AnaSayfa / Blog / Android Destek / General Mobile Discovery Hard Reset Sıfırlama
General-Mobile-Discovery-Hard-Reset-00

General Mobile Discovery Hard Reset Sıfırlama

General Mobile Discovery Hard Reset Sıfırlama, General Mobile Discovery Model, Desen Kilidi, Yazılım Sorunu için Hard Reset Sıfırlama işlemini aşağıdaki görsel adımları takip ederek yapabilirsiniz. Discovery Desen Kırma, Discovery Şifre Kırma, Discovery Hard Format,

Uyarı  Cihaz belleğinde yer alan Resimler, Videolar ve Müzik de silinecektir.

Uyarı Yedek almanızı tavsiye ediyoruz.

Uyarı  Sıfırlama  işleminde cihazınızın şarj seviyesinin %50 oranından  az olmamasına dikkat edin.

Uyarı İşlemler esnasında yaşanan sorun kullanıcıya aittir.

Öncelikle cihazı Kapatmamız gerekiyor. Kapatma tuşuna basılı tutmak zor geliyorsa Bataryayı çıkarıp takabilirsiniz. 🙂

General-Mobile-Discovery-Hard-Reset-01

Cihazın kapandığından tamamen emin olduktan sonra (Cihaz kapandığında kısa titreşim olur) Ses Azaltma + Açma/Kapama tuşlarına basılı tutarak bekliyoruz.

General-Mobile-Discovery-Hard-Reset-02

Ekranda Factory Mode yazısını gördüğümüz anda parmaklarımızı tuşlardan çekiyoruz.

General-Mobile-Discovery-Hard-Reset-03

Ses Azaltma tuşunu kullanarak, Clear eMMC seçeneğinin üzerine gelip Açma/Kapama tuşu ile  General Mobile Discovery Sıfırlama işlemini onaylıyoruz.

General-Mobile-Discovery-Hard-Reset-04General-Mobile-Discovery-Hard-Reset-05

Cihaz açılmaya başlayacaktır. Cihaz açılmaz Factor Mode ekranı gelirse  Reboot seçeneğinin üzerine Ses Azaltma tuşu ile gelerek Açma/Kapama tuşu ile cihazı başlatabilirsiniz. Cihaz açıldığında kurulum işlemi sağlayacaksınız ve ilk açılış normalden geç olacak.

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]https://www.yaparimben.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.