Herhangi Bir Android Cihazın Ses Kalitesi Nasıl Artırılır

Rootlu android bir cihaz ve android telefonunuzun ses kalitesini artırmanızı sağlayacak güzel bir modülü kullanacağız. Bu sayede Herhangi Bir Android Cihazın Ses Kalitesi Nasıl Artırılır öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Android müzik sesini yükseltme nasıl yapılır? Öğrenmek için aşağıda paylaştığımız tam kılavuza bakın.

Android platformu, akıllı telefonlar veya tabletler için kullanılabilen diğer tüm işletim sistemlerini kolayca ele geçirdi. Gün geçtikçe daha popüler olmaya başlıyor ve arkasındaki sebep, kullanıcılara sunduğu özelleştirme kontrollerinin olağanüstü derinliğidir. Kullanıcılar her zaman görevlerinin kalitesini geliştirmeye ve iyileştirmeye bayılırlar ve bu nedenle Android her bir özelliğin kullanımını için mümkün kılar.

Gelen Sorular:

android ses yükseltme kodu,

android yükseltme programı,

android ses yükseltme root,

android müzik sesini yükseltme,

Ses, herhangi bir akıllı telefonun kalitesini belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Android kullanıcılarının, hoparlörlerden veya kulaklıklardan kaliteli ses akışına sahip olmayanları, her zaman bir şekilde yollarını aramaya ya da düzeltmeye çalışırdı. Bu, gerçekçi tonları almak için gerçekten gerekli olan bir şey. Neyse ki Android kullanıcıları, cihazlarının ses kalitesini kolayca ayarlayabildikleri veya geliştirebildikleri kapasiteye sahiptir. Tüm bu Android işletim sistemi tarafından sağlanan donanım üzerinde tam kontrol nedeniyle mümkündür. Şimdi bizde herhangi bir Android cihazının ses kalitesini yükseltmek için en iyi ve en kolay yol hakkında yazdık.

Herhangi Bir Android Cihazın Ses Kalitesi Nasıl Artırılır

Adım 1.  Android cihazında ses kalitesini arttırmaya yardımcı olacak yöntem, Ainur NERO Modunu kullanarak gerçekleştirilir . Bu, UltraM8s geliştiricileri tarafından yapılan gelişmiş ses iyileştirmesidir. Bu ruh hali gerçekten çok özel çünkü diğer popüler ses uygulamaları veya modları için tamamen farklı çalışıyor. Diğer modlardan veya uygulamalardan farklı olarak, ses API’sini Android sistemden tamamen kaldırmıştır, bu ses işleme yazılımı birimidir. API’yı kaldırdıktan sonra, tam olarak özelleştirilebilen ve en yüksek kalitede ses çıkışını elde etmek için işlenebilen özel API’si ile değiştirir.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Sadece bu bağlantı aracılığıyla cihazınızda Ainur NERO modunu indirerek başlayın.

Adım 2.  Yukarıdaki indirilen modu, depolama alanınızın içindeki belirli bir klasöre yerleştirin. Bu dosyayı daha sonra bulmak için size yardımcı olacaktır.

Adım 3.  Bu adımda, kullanıcıya TWRP Özel Kurtarma aracını kullanacağız ve gereksinimlerinize göre önceden yüklemiş olduğunuzu umarız. Bu aracı henüz yüklemediyseniz, lütfen Google Play Store’dan indirin ve yükleyin. Bu uygulamanın iki sürümü vardır, biri ücretsiz ama sınırlı özellikleri ve diğeri ile tüm işlevselliği ödenir. Bunlardan herhangi birini tercih edebilirsiniz, ancak ücretsiz sürüm bu yöntem için yeterli olacaktır.

Adım 4. TWRP aracını açın ve ardından indirilen mod dosyasını kullanarak flaşı kullanın. Sadece bu mod dosyasının yerini bulun ve parlayın.

Herhangi Bir Android Cihazın Ses Kalitesi Nasıl Artırılır

Adım 5.  Flash işlemi basittir, TWRP aracında cihazınızı açtıktan sonra Install bölümüne gelin. Daha sonra dosya konumunu soracak. Dosya yolunu gösterin. Dosyanın seçiminden sonra kurulumu onaylayın. Cihazınızın ses kalitesi bundan hemen sonra artacaktır. Mod, cihazınızın API’sini çıkaracağından ve tüm ses sinyalleri dinamik ses üretim yazılımı birimine yönlendirilecektir. Bu ses üretimini güçlendirir ve düzenler.

Dolby Atmos Surround Kullanımı

Kendi Android cihazınızda Dolby Atmos Surround ses teknolojisinin tadını çıkarabilirsiniz. Ancak, rootlu bir Android akıllı telefona sahip olmanız gerekir. Şimdi kurulum rehberini takip edelim.

Adım 1. Her şeyden önce Android akıllı telefon üzerinden Dolby Atmos Surround ZIP dosyasını BURADAN indirin.

Adım 2. Şimdi, Kurtarma moduna girmelisiniz. Bunun için Android cihazınızdaki Güç + Sesi Açma + Menü tuşlarına basılı tutmanız gerekir.

Adım 3. Kurtarma modundayken, ekran görüntüsünde gösterildiği gibi Yükle düğmesine dokunmanız gerekir.

Herhangi Bir Android Cihazın Ses Kalitesi Nasıl Artırılır

Adım 4. Artık Android cihazınızda Dolby Atmos Surround ZIP dosyasını bulmanız gerekiyor.

Adım 5. Zip dosyasını silin ve kurtarma modunuz yanıp sönene kadar birkaç saniye bekleyin. Cihazınızı yeniden başlatmak için Reboot Syatem e dokunun.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Herhangi Bir Android Cihazın Ses Kalitesi Nasıl Artırılır

İşte bu, bittin! Artık App bölümünü açmanız ve ardından Dolby Audio uygulamasını açmanız ve orada birkaç ses ayarı yapabilmeniz gerekir. Uygulama eminim Android için ses kalitesini artıracaktır.

Ayrıca Bakınız: Android Xposed Framework Nasıl Yüklenir

Evet Android cihaz kullanıcılarının herhangi birinin cihazlarının ses kalitesini inanılmaz şekilde artırabileceği yöntemleri gördük. Bu yöntemi uygularken herhangi bir sorun yaşamadığınızı umuyoruz. Ancak, gerçekten ihtiyacınız olduğunda, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümüne giriş yapın. Sorunlarınızı çözmemize yardımcı olacağız! Böylece Herhangi Bir Android Cihazın Ses Kalitesi Nasıl Artırılır makalemizin sonuna geldik.

Hakkında Fatih ATEŞ

İster iPhone'undaki, ister Android cihazındaki veya Windows'taki ayarlar arasında geziniyor olsun, Fatih her zaman teknolojiye düşkün olmuştur. Teknolojiye, Windows'a ve güç düğmesi olan her şeye tutkuyla bağlı olarak, zamanının çoğunu yeni beceriler geliştirmek ve teknoloji dünyası hakkında daha fazla şey öğrenmek için harcadı. Öğrendiklerini de sizlerle paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.