HTC One Özellikleri

HTC One Özellikleri . Tayvanlı üreticinin büyük umutlar bağladığı ve bünyesinde birçok yeniliği sunmasını beklediğiz HTC One nam-ı diğer HTC M7, görüntüleri yayınlandı. Daha önce sızdırılan görsellerle paralellik gösteren yeni görüntülerde ilk defa telefonun arka bölümü de görünmüş oldu.

Telefondan beklenen teknik özellikleri aşağıdaki gibi belirtildi;

HTC-ONE-M7-Noir-Blanc1

Ekran: 4.7-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü SoLux teknolojili ve inç başına 468 ppi

İşlemci 1.7GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemci

Depolama: 32GB/64GB

Bellek: 2GB

Ana Kamera: 13 megapiksel üç katmanlı 4.3 Ultrapixels sensörlü kamera

Ön Kamera : 1080p video kaydı destekli 2.1MP kamera

Ses: Öne bakan Beats Audio amplifikatör stereo hoparlörler

Pil: 2,300 mAh

Yazılım: HTC Sense 5 ile Android 4.1.2

HTC-One_70719_1

Bağlantı seçeneğinde ise 802.11ac WiFi (bugünün 802.11n WLAN’dan 3 kat daha hızlı) ile yine yenilikçi bir gelişim görüyoruz. HTC One X’in ilk dönemlerde bağlantı sorunları yaşadığı hatırlandığında sağlanan bu gelişimi kayda değer bulmak gerekir.

Telefonun kasa yapısının Droid DNA ile benzer bir yapı sunduğu, kullanılacak malzemenin ise yumuşak dokunuşlu polikarbonat olduğu neredeyse netleşti diyebiliriz. Fiyatlandırmadan bahsedecek olursak, Amerika sözleşmeli fiyatları 199 $ (32GB) ve 299$ (64GB) olurken Avrupa fiyatının ise 650€ civarında olacağı bildiriliyor.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Hakkında Fatih ATEŞ

İster iPhone'undaki, ister Android cihazındaki veya Windows'taki ayarlar arasında geziniyor olsun, Fatih her zaman teknolojiye düşkün olmuştur. Teknolojiye, Windows'a ve güç düğmesi olan her şeye tutkuyla bağlı olarak, zamanının çoğunu yeni beceriler geliştirmek ve teknoloji dünyası hakkında daha fazla şey öğrenmek için harcadı. Öğrendiklerini de sizlerle paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.