lg g4 internet paylaşımı, lg g4 wifi hotspot sorunu, lg g4 internet paylaşımı sorunu, lg g4 wifi hotspot nasıl yapılır, lg g4 wifi internet nasıl paylaşılır, lg g4 wi-fi hotspot nasıl yapılır,

LG G4 Wi-Fi Hotspot Nasıl Yapılır

LG G4 Wi-Fi Hotspot Nasıl Yapılır. LG G4 de mobil interneti paylaşıma açma işlemi (Wi-Fi Hotspot) nasıl yapılır. Makalemizde lg g4 internet paylaşımı, lg g4 wifi hotspot sorunu, lg g4 internet paylaşımı sorunu, lg g4 wifi hotspot nasıl yapılır, lg g4 wifi internet nasıl paylaşılır, yazılı ve görsel olarak anlatacağız.

Gelen Sorular:

lg g4 internet paylaşımı, lg g4 wifi hotspot sorunu, lg g4 internet paylaşımı sorunu, lg g4 wifi hotspot nasıl yapılır, lg g4 wifi internet nasıl paylaşılır,

LG G4 Wi-Fi Hotspot Nasıl Yapılır

LG G4 Wi-Fi Hotspot mobil interneti paylaşıma açma işlemi yapabilmek için öncellikle LG G4 telefonun uygulamalar bölümüne dokunuyorsunuz. Android cihazların hemen hepsinde bu işlemin mantığı aynıdır. Bazen çok küçük farklılıklar gösterebilir ama mimari değişmiyor.

lg g4 internet paylaşımı, lg g4 wifi hotspot sorunu, lg g4 internet paylaşımı sorunu, lg g4 wifi hotspot nasıl yapılır, lg g4 wifi internet nasıl paylaşılır, lg g4 wi-fi hotspot nasıl yapılır,

LG G4 telefonun ayarlar bölümüne tıklıyoruz.

İnternet paylşm oluşturma

Wİ-Fİ bağlantı noktası veya üzerinden bağlantı aracılığıyla diğer cihazlarda internet paylaşımı oluşturma seçeneğine tıklıyoruz.

 

Wİ-Fİ hostspot seçeneğine tıklıyoruz. Sağ tarafında bulunan simge mavi olması gerekiyor. Aktif hale getiriyoruz.

LG G4 telefonun Wİ-Fİ bağlantı noktasını ayarla bölümünden telefonuzun kablosuz ağ adını ve WPA2 PSK taşınabilir kablosuz ortak erişim noktası seçeneğine tıklıyoruz.

 

Wİ-Fİ bağlantı noktasını ayarla

Wİ-Fİ Adı( SSID ) yazan bölüme istediğiniz ad yazabilirsiniz. Bu bölüme yazacağınız ad LG G4 telefonun Wİ-Fİ ağ adı olacaktır.

Brodcast SSID (SSID yayını ) işaretli olması gerekiyor.

Güvenlik WPA2 PSK seçili olmasını öneriyoruz.

Parola yazan bölüme unutmayacağınız en 8 enfazla 64 karekter arası şifre belirliyoruz. Wİ-Fİ paylaşımınızı açtığınız zaman bu adı ve buraya yazdığınız şifreyle bağlantı kuracak bağlantı kurmak isteyen cihazlar. LG G4 de mobil interneti paylaşıma açma işlemini anlatık makalemizi inceleyerek sorunsuz olarak bağlantı kurabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Bilgisayarın İnterneti Nasıl Paylaşılır – PC Hotspot

Umarım LG G4 Wi-Fi Hotspot Nasıl Yapılır. Makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.