Nokia Whatsapp Bağlantı Sorunu Çözüm

Nokia Whatsapp Bağlantı Sorunu Çözüm

Nokia Whatsapp Bağlantı Sorunu Çözüm. Merhaba, bugünlerde sıkça yaşanan ve özellikle WhatsApp’ın Nokia telefonlarda yapılan güncelleme sonrasında verdiği Bağlantı Sorunu ile ilgili bilgi aktarmaya çalışacağım.

Nokia Whatsapp Bağlantı Sorunu Çözüm

Nokia Whatsapp Baglanti Sorunu Cozum

Cihazınızdan; Menü > Ayarlar > Yapılandırma > Varsayılan Yapılandırma Ayarları kısmına giriş yaptıktan sonra Kişisel Yapılandırmadan hangi operatörü kullanıyorsanız onu seçin ve ardından varsayılan olarak belirleyin.  

 nokia, whastapp, Whatsapp Bağlantı Sorunu, Nokia Whatsapp sorunu, Whatsapp iletişim Sorunu, Whatsapp Çalışmıyor, Whatsapp hatası, Nokia Whatsapp hatası

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

2 yorumlar

  1. batualp kuşcu

    alkame kardeşim wifi den bağlanıyor bende kullanıyorum bugün yapabildim anca

  2. kardeş nokia x3-02 kullanıyorum sabahtan beri kafayı yedim. uygulamayı indirdim numaramı yazıyorum fakat öyle bekliyo 3-4 dk sonrada zaman aşımı tarzı bişe yazıyor yardım eder misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.