samsung galaxy a5 2016 format, samsung galaxy a5 2016 hard reset, samsung galaxy a5 2016 Format Tuşu, samsung galaxy a5 2016 sıfırlama kodu,

Samsung Galaxy A5 2016 Hard Reset Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy A5 2016 Hard Reset Nasıl Yapılır. Samsung galaxya5 2016 desen kodu veya şifre unutma durumunda telefonunuzu nasıl fabrika ayarlarına nasıl döndüreceğinizi anlatacağız. Samsung galaxy a5 2016 format işlemde cihaz belleğinde olan her şey silinecektir. Sıfırlama işleminden önce yedek almanız mümkünse alın.

Samsung Galaxy A5 2016 Hard Reset Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy A5 2016 akıllı telefonlarda resetleme işlemi İşleme başlamadan önce cihazınızda bulunan tüm yedeklerinizi aldığınıza emin olunuz. Yedek almadıysanız, resetleme yaptığınızda  Cihazda bulunan tüm bilgiler silinecektir. Cihaz ilk aldığınz güne dönecektir. Ayrıca Şarj oranınızın %50 ve üzeri olduğuna emin olunuz ve cihazınız şarjdayken resetleme işlemini gerçekleştirmeyiniz. Samsung Galaxy A5 2016 telefonunuzun içinde sim kart hafıza kartı varsa resetleme esnasında çıkarmanızı öneriyoruz.

Gelen Sorular:

samsung galaxy a5 2016 format, samsung galaxy a5 2016 hard reset, samsung galaxy a5 2016 Format Tuşu, samsung galaxy a5 2016 sıfırlama kodu,

Cihazınızın yazılımı 6.0 veya üzeriyse telefonu sekrönize ettiğiniz gmail accounts hesabı oluşturduysanız yedekleme yapabilmek gmail accounts şifresini bilmeniz gerekiyor.  Gmail accounts şifrenizi bilmiyorsanız. Telefonun ekranından veya bilgisayardan şifremi unutum adımları kontrol edilebilir.  gmail accounts hesabının şifresini sıfırlayamıyorsanız. Cihazı servise gönderip yazılım yükletmeniz gerekiyor.

Samsung Galaxy A5 2016 telefonda desen veya şifre unutma durumunda telefonu tuşlarla resetleme yapabilmeniz için;

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • telefon kapalıyken Sesi Yükselt+Home tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Telefon açılıp, Samsung logosu gözüktüğünde tuşları bırakınız.
 • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde,açılan ekranda sesi azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Yes’i seçiyoruz. Açma(Power)tuşuna basınız.
 • Açılan ekranda Reboot System Now seçeneğini seçiyoruz. Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy A5 Format Atma işlemini gerçekleştirdiniz. Telefonunuzun fabrika ayarlarına dönerek tekrar açılmasını beklemeniz gerekecektir.

Samsung Galaxy A5 2016 akıllı telefonunuzda virüs yada yavaşlık olduğunu düşünüyorsanız. Cihazınızı resetleme işlemi gerçekleştirebiliriz. Fabrika ayarlarına döndürmek istiyorsanız. Cihaz fabrika ayarlarına döndürülerek yedek almadığınız herşey silineceği için, yedek almadığınız önemli verileriniz varsa yedek almanız gerekiyor.

Samsung Galaxy A5 2016 telefonun menüsünden

 • Ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz.

 • Yedekle ve Sıfırla seçeneğine tıklıyoruz.

 • Fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğine tıklıyoruz.

 • Cihazı sıfırla -Herşeyi sil seçeneğine tıklıyoruz.
 •  Samsung Galaxy A5 2016 telefonunuzun fabrika ayarlarına dönmesini beklemeniz gerekiyor.

UmarımSamsung Galaxy A5 2016 Hard Reset Nasıl Yapılır. Makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

 

Samsung Galaxy A5 2016 telefon açık ancak resetleme işlemi gerçekleştiremediyseniz. *2767*3855# tuşlarına basarak fabrika ayarlarına cihazınızı döndürebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Samsung Galaxy S6 Hard Reset Nasıl Yapılır

Umarım Samsung Galaxy A5 2016 Hard Reset Nasıl Yapılır konulu makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.