Samsung Galaxy Ace 2 Android 4

Samsung Galaxy Ace 2 Android 4.1.2 Özellikleri

Samsung Galaxy Ace 2 Android 4.1.2 Özellikleri Samsung’un mevcut telefonları arasında Jelly Bean güncellemesi sunacağı. Galaxy Ace 2 için güncelleme detayları gelmeye başladı. Daha önce Galaxy S II ve Galaxy Note modellerinde olduğu gibi öncelikle yazılımın test aşamasındaki sürümühakkında bilgiler elde ediliyor.

Mart ya da nisan döneminde resmi olarak sunulması planlanan güncelleme için, test yazılımı henüz ortaya çıkmadı fakat bir dizi görseller elde edilmiş durumda.

Samsung Galaxy Ace 2 Android 4.1.2 Özellikleri

Güncelleme ile birlikte Project Butter kapsamında daha hızlı ve pürüzsüz bir performans. Touchwiz Nature ara birim  Galaxy III kaynaklı widget’lar, bildirim ve kilit ekranda sağlanan yenilikler. Geliştirilmiş kamera ve klavye yetenekleri, iki farklı ana ekran modu. Google’ın dijital asistan hizmeti Google Now sunulacak yenilikler arasında yer alacak.

Telefonun teknik özelliklerini kısaca değinmek gerekirse; 800 MHz frekans hızında çalışan Cortex-A9 tablı çift çekirdekli işlemci.  768MB RAM, 3.8-inç boyutunda ve 480 x 800p çözünürlüğünde ekran. 5MP çözünürlüğünde HD kayıt desteği sunan arka kamera ve 1500mAh kapasiteli pil.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

5 yorumlar

  1. güney güney

    Teşekkürler

  2. aygen şermin

    sağol

  3. haliç burçin

    Paylaşım için teşekkürler

  4. Paylaşım için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.