Samsung Note 3 Full Yedek ve Yazılım Yükseltme Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy Note 3 Full Yedek Yazılım Yükseltme Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy Note 3 Full Yedek Yazılım Yükseltme Nasıl Yapılır. Samsung, Galaxy Note 3 için yeni bir 4.4.2 güncellemesi çıkardı. Cihazıma uyarı geldiğinde önce inşallah Android Lollipop güncelleştirmesidir dedim ama maalesef değilmiş. 🙂

Yapış olduğum bu işlemlerde ODİN kullanmadım. Galaxy Note 3 Yazılım Yükseltme işlemi Kies üzerindden yapıldığı için ihtiyaç duymadım. Ama yedekleme için Kies dışında bir program kullandım.

Samsung Galaxy Note 3 Full Yedek Yazılım Yükseltme Nasıl Yapılır

Programlar:

Wondershare MobileGo for Android: Android

Samsung Kies 3

Note 3 Yedekleme ve Yazılım Güncelleme işlemlerinin nasıl yapıldığına dair detaylı bilgiye aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

 

 

note 3 yedekleme, note 3 yedekleme programı, note 3 nasıl yedeklenir, note 3 yazılım güncelleme, note 3 yazılım yükseltme, Android 5.0, Android L, Android Lollipop, Android Full Yedekleme, Android Yazılım Yükseltme, Samsung Full Yedekleme, Note 3 N9000QXXUENH1, N9000QXXUENH1

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.