PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / Android Destek / Samsung Galaxy S6 SM-G920FQ Nasıl Root Yapılır
Galaxy S6 Türkiye Root Nasıl Yapılır, Galaxy S6 Nasıl Rootlanır, Galaxy S6’ya Root Yetkisi Vermek, Galaxy S6 Root Dosyaları, G920FQ Nasıl Rootlanır, G920FQ Rotlama, Galaxy S6 Root Files, Galaxy S6 Odin,

Samsung Galaxy S6 SM-G920FQ Nasıl Root Yapılır

Son Güncelleme:

Samsung Galaxy S6 Türkiye Root Nasıl Yapılır bilmek ister misiniz. G920FQ Rotlama ile ilgili eminim bir çok yazı yazılmıştır. Galaxy S6’ya Root Yetkisi Vermek cihazı garanti dışı bırakır.  Ama ihtiyacınız varsa Galaxy S6 Root Dosyaları aşağıdaki bağlantıda bulabilir ve G920FQ Nasıl Rootlanır Öğrenebilirsiniz.

Dikkat!!!

Root işlemi yapılmış cihazlar Ülkemizde Garanti Dışı Kalmaktadır.

Yapılan tüm işlemler kullanıcıların kendi sorumluluğundadır!!! Doğabilecek arızalardan veya sorunlardan dolayı başka kimse sorumlu tutulamaz!!!

Root işlemi ile ilgili 11820 Hattından destek alınamaz.

Bu işlemi yapabilmeniz için Samsung Galaxy S6 Android 5.0.2 (G920FXXU1AOD9) Yazılımının Yüklü Olması Gerekmektedir.

İşlemlere başlamadan önce cihazınızın şarj seviyesinin %50 den az olmamasına dikkat ediniz.

Samsung Galaxy S6 Türkiye Root

Samsung Galaxy S6 Sürücü, Root ve Odin Dosyaları.

Adım 1:  Buradaki bağlantıyı tıklayarak bilgisayarınıza Samsung Galaxy S6 için USB Sürücülerini indire bilirsiniz.  Bilgisayarınızda sürücüler yüklü ise indirmenize gerek yok.  İndirdiğiniz sürücü yazılımını standart program kurar gibi kuruyorsunuz.

Root USB

Adım 2: Buradaki bağlantıyı tıklayarak bilgisayarınıza Galaxy S6 Root Dosyalarını (Galaxy S6 Root Files, Galaxy S6 Odin) indirebilirsiniz. İndirdiğiniz zip dosyasını WinRaR vb program ile bir klasöre çıkarmanız gerekiyor. Sıkıştırılmış dosyayı klasör dışına çıkardığınızda aşağıdaki dosyaları göreceksiniz.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-01

Adım 3: Telefonunuzu Kapatın.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-02

 

Adım 4: Cihazınızın tamamen kapalı olduğuna emin oldukta sonra öncelikle Ses Kısma Tuşuna parmağınızı basın, Ardından Menü Tuşuna ve iki parmağınızda bu duşlarda iken Açma/Kapama Tuşuna basarak Bekleyin.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-03

 

Adım 5: Ekranda Warning!!! yazan bir uyarı göreceksiniz bu uyarı geldiğinde parmaklarınızı tuşlardan çekin ve Ses Artırma Tuşuna Basın. Cihazınız ODİN Moduna geçecektir.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-05-2

 

Adım 6: Bilgisayarınızda aktif virüs programı varsa geçici süreliğine deve dışı bıraktıktan sonra  Adım 2 de indirdiğiniz dosyaları açın ve Odin3 v3 adlı programı çalıştırın.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-06

 

Adım 7: Program açıldıktan sonra Telefonunuz USB Kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Ekranda “Added” yazdığında telefon ile bilgisayar arasında bağlantı var demektir.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-07

 

Adım 8:  Şimdi de AP butonuna tıklayarak indirdiğimiz Root Dosyasını seçiyoruz.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-08

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-12

 

Adım 9: Dosya seçtikten sonrada Start butonuna tıklayarak işlemi başlatıyoruz.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-09

 

Adım 10: Yükleme işlemi bittiğinde ekranda Reset uyarısı öreceksiniz bu esnada telefonunuz yeniden başlayacaktır. İşlem tamamen tamamlandığında ise PASS! uyarısını göreceksiniz. Bu uyarıyı gördüğünüzde cihazınızı bilgisayardan çıkarabilirsiniz.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-10

 

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-11

Samsung Galaxy S6 Türkiye Root

Adım 11: Şimdi işlem başarılı olmuş mu olmamış mı diye kontrol yapacağız. Eğer Uygulamalar bölümünde SuperSU adlı uygulama varsa işlem başarılı bir şekilde tamamlandı demektir.

Samsung-Galaxy-S6-SM-G920FQ-Nasil-Root-Yapilir-13

Galaxy S6 Türkiye Root Nasıl Yapılır, Galaxy S6 Nasıl Rootlanır, Galaxy S6’ya Root Yetkisi Vermek, Galaxy S6 Root Dosyaları,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.