Samsung telefonlar gizlice fotoğraf gönderiyor, samsung telefon fotoğraf gönderme sorunu çözümü, samsung telefon hack

Samsung Telefonlar Gizlice Fotoğraf Gönderiyor

Samsung Telefonlar Gizlice Fotoğraf Gönderiyor: Güney Kore devi Samsung akıllı telefonlar kendi başlarına gizlice fotoğraf gönderiyor.

Güney Kore devi Samsung’un kaliteli ürünleri ve cihazları ile ünlü olduğunu hepimiz biliyoruz. Bende 10 yıldan beri sadece Samsung cihaz kullandım. Ancak şu anda en son raporlara göre Güney Kore devi Samsung akıllı telefonları kendi başlarına gizlice fotoğraf gönderiyorlar.

Android’de, Google uygulamalarına ek olarak, birçok marka, birçok kullanıcının benimsediği sürümlerini de almayı tercih eder. Ne yazık ki bunlar, Samsung akıllı telefonlarının pek çok kullanıcısı tarafından bildirildiği gibi, şimdi de problemler yaşamaktadır.

Samsung Telefonlar Gizlice Fotoğraf Gönderiyor

Evet, Samsung akıllı telefonunuz varsa, kişilerinize resimli mesajlar gönderiyor olabilir. Dikkat edin.

Bu sorun için hala mantıklı bir neden yok, ancak gerçek şu ki, kullanıcıların akıllı telefonların fotoğraf galerisinden çekilen resimlerle mesaj göndermeyle ilgili birçok şikayeti var.

Bildirilen vakalarda mevcut olan tek model, görünüşe göre garip davranan ve otomatik olarak tüm galerileri de ilettiği için tek bir görüntü ile sınırlı olmayan bu görüntüleri göndermenin özgürlüğünü alan Samsung mesajlaşma uygulamasının kullanılmasıdır.

Aşağıda kullandığım iki görsel reddit.com dan alınmıştır. Türkçe çeviri halidir.

amsung telefon fotoğraf gönderme sorunu çözümü, samsung telefon hack, samsung telefon güvenlik açığı, android destek,

Bu iletileri uygulama günlüğünde ararken, yok ve kullanıcılar yalnızca bu iletilerin farkındadır; Bu gönderimin kanıtı, operatörlerde görülebilen kayıtlardır.

Ayrıca, etkilenen cihazlarda da bir hata yok ve bunların arasında Güney Kore markasının Galaxy S9, S9 + ve Note 8 gibi birçok akıllı telefonunda sorunlar bildirildi.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Samsung telefonlar gizlice fotoğraf gönderiyor, samsung telefon fotoğraf gönderme sorunu çözümü, samsung telefon hack

Samsung Telefon Fotoğraf Gönderme Sorunu Çözümü

İletiler için Depolama uygulamasına erişme iznini kaldırarak çözülebilir gibi görünebilir. Bunu yapmak için Ayarlar -> Uygulamalar -> Samsung Mesajlar -> İzinler -> Depolama bölümüne gidin.

Güney Kore devi Samsung bu konu hakkında henüz bir yorumda bulunmasa da, kısa bir süre içinde, bu gibi durumlarda olduğu gibi, Messaging uygulamasında bir güncelleme şeklinde bir çözüm beklenmektedir.

Olmadık fotoğraflarınız birilerine gittikten sonra Samsung Telefonlar Gizlice Fotoğraf Gönderiyor diye google’a yazmadan buradaki işlemleri uygulatın. Sonra vay ben görmedim vay ben duymadım olmasın.

Peki bunun hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorum bölümünde tüm görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmanız yeterlidir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.