soundcloud şarkı indirme, soundcloud downloader, soundcloud müzik indirme, soundcloud dan müzik indirme, sound cloud müzik indirme,

Sound Cloud Uygulamasından Müzik İndirme

Sound Cloud resmi uygulamasını kullanarak Favori müziklerinizi doğrudan indirmeniz için resmi uygulamanızda indirme düğmesini almanıza yardımcı olacak olan cihazınızı rootlayarak sonra bir Xposed Modülünü kullanarak Sound Cloud Uygulamasından Müzik İndirme Nasıl Yapılır bir göz atalım. SoundCloud dan Müzik İndirme.

SoundCloud Nedir

SoundCloud, Almanya Berlin merkezli, kullanıcılarına orijinal olarak oluşturdukları sesleri yükleme, kaydetme, tanıtma ve paylaşma imkanı veren küresel bir çevrimiçi ses dağıtım platformudur. Ve şimdi bu ağ çok popüler ve çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılıyor. Ancak bir süre internet bağlantınız olmadığında bile herhangi bir zamanda tekrar dinlemek için cihazınızda en sevdiğiniz şarkıyı indirmek istemiş olmalısınız. Ancak aslında SoundCloud bu tür bir seçenek sunmuyor. İşte Sound Cloud uygulamasında herhangi bir şarkı için bir indirme seçeneği elde etmenize yardımcı olacak yol burada.

Sound Cloud Uygulamasından Müzik İndirme

Yöntem oldukça basit ve sadece Xposed yükleyicinin cihaz üzerinde çalışmasına izin verecek rootlu bir android cihaza ihtiyaç duyuyor. Ve bir Xposed yükleyicisine sahip olduktan sonra, resmi SoundCloud uygulamanızdaki indirme düğmesini almak için bir Xposed modül uygulaması kullanacaksınız, bu kılavuzda bizimle yeni olan kullanıcı için neredeyse imkansız gibi görünüyor. Bunun için aşağıdaki kılavuz izleyin.

Gelen Sorular:

soundcloud şarkı indirme, soundcloud downloader, soundcloud müzik indirme, soundcloud dan müzik indirme, sound cloud müzik indirme,

1. Her şeyden önce, Xposed Yükleyici sadece rootlu bir android cihazda olabilir. Yani size önce rootlu bir android cihaz gerekir.

2. Android cihazınızı rootladıktan sonra, Xposed yükleyicisini android üzerinde kurmalısınız ve bu oldukça uzun bir süreçtir ve bunun için Android Xposed Framework Nasıl Yüklenir edebilirsiniz.

3. Şimdi cihazınızda sık kullanılan Sound Cloud parçalarını almanıza yardımcı olacak Sound Cloud Downloader uygulamayı indirmeniz ve kurmanız gerekir.

4. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra, Xposed modülünde bunu etkinleştirmeniz ve bunun için sadece Xposed yükleyicisindeki uygulamayı işaretlemeniz gerekir.

5. Bu Xposed modülünün cihazınızda düzgün çalışmasını sağlamak için cihazınızı yeniden başlatmanız yeterli.

6. Şimdi yeniden başlattıktan sonra sadece indirme konumunu ve simge gizleme vb. Değiştirebileceğiniz Sound Cloud indirici uygulamasını açmanız gerekir.

7. Şimdi resmi Sound Cloud uygulamasını açıp indirmek istediğiniz sevdiğiniz şarkıyı göz atmak gerekiyor. Şimdi şarkıyı indirmeniz için üç nokta düğmesi olduğunu göreceksiniz.

8. Artık işiniz bittiğinde şarkı, Sound Cloud indiricisi uygulamasında belirttiğiniz yerde indirmeye başlayacaktır. Ve bununla birlikte, en sevdiğiniz şarkıları kolayca indirebilirsiniz.

Yukarıdaki rehber Sound Cloud Uygulamasından Müzik İndirme ile ilgilidir. Bu nedenle, yöntemi kullanın ve istediğiniz yerden saklamak için favori parçalarınızı doğrudan Sound Cloud uygulamasından indirebilirsiniz. Umarım rehberden hoşlanırsın, başkalarıyla paylaşmaya devam edersiniz. YaparımBen ekibi, sorunlarınızda size yardımcı olmak için her zaman burada olacak. Makale ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya bir yorum bırakın.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.