Akıllım Güvende Hasar Formu, indir, Akıllım Güvende Hasar Formu pdf, Akıllım Güvende Nedir,

Akıllım Güvende Hasar Formu indir

Akıllım Güvende Hasar Formu Cihazınızı Göndermeden önce Bayi ile doldurup servise göndermeniz gereken bir evraktır. Teknik servise gönderdiğiniz cihaz için Akıllım Güvende Hasar Formu mu lazım? Aşağıdaki bağlantıyı Tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca akıllım güvende irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akıllım Güvende Nedir?

Akıllım Güvende ile cihazlarınızın içinde bulunan uygulamalarla ilgili destek alır, Google Play, App Store ve i-Tunes ayarlarını telefon üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Akıllım Güvende Asistans Paketi ile hasar gören ya da arızalanan cihazlarınızı, tamirat sürecinin takibi için size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne bırakabilirsiniz. Üstelik Akıllım Güvende Asistans Paketi’nden faydalanan kullanıcılarımıza cihaz sigortası Turkcell’den hediye!

Akıllım Güvende Asistans Paketi kapsamında;

Akıllım Güvende ile ilgili 7/24 servis ile ilgili destek ve bilgilendirme;
Kullanılan cihaz ile ilgili kolay kullanım bilgilendirmeleri;
İnternet, SMS ve MMS ayarlarında destek;
Akıllım Güvende müşterilerin tespiti ve aramaların ACE hasar hattına yönlendirilmesi;
Akıllım Güvende müşterilerin hasarlı cihazlarını müşterinin elden teslim ettiği Turkcell İletişim Merkezi’nden alma ve tekrar aynı Turkcell İletişim Merkezi’ne teslim etme;
Tamirat süreçlerinin takibi ve abonenin bilgilendirilmesi;
Telefonda yedekleme & geri yükleme işlemlerinde destek;
Cihaz uygulama destek;
Google Play ayarları;
I-Tunes ayarları.

Turkcell tarafından hediye edilen sigorta, kazayla kırılmaları ve sıvı temasını kapsamaktadır. Hasar yönetimi, ACE European Group Limited İngiltere Merkezli Türkiye İstanbul Şubesi tarafından yapılır ve yönetilir.

Akıllım Güvende Hasar Formu

PDF-Download

Akıllım Güvende Hasar Formu, Akıllım Güvende Hasar Formu pdf, Akıllım Güvende Nedir, Cep Telefonu Hasar Formu,

Ayrıca Bakınız: İthalatçı Firma Garantisi Grey Market Nedir

Umarım Akıllım Güvende Hasar Formu hakkında yazdığımız yardımcı dokumanı beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.