Android 4

Android 4.2.2 Jelly Bean USB Hata Ayıklama Açmak

Android 4.2.2 Jelly Bean USB Hata Ayıklama Açmak için aşağıda hazırladığımız görsel dokümanı inceleyebilirsiniz. android 4.2 usb hata ayıklama, android 4.2.2 usb hata ayıklama, telefonu usb ile bilgisayara bağlamak, android geliştirici seçenekleri

Öncelikle cihazınızdan Uygulamalar bölümüne giriş yaparak ardından Ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz.

Android 4.2.2 Jelly Bean USB Hata Ayıklamayı Açmak Android 4.2.2 Jelly Bean USB Hata Ayıklamayı Açmak

 

Ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra Üst seçeneklerden Diğer seçeneğine giriş yapıyoruz. Ardından ekranın en altındaki Cihaz Hakkında bölümüne giriş yapıyoruz.

Android 4.2.2 Jelly Bean USB Hata Ayıklamayı Açmak Android 4.2.2 Jelly Bean USB Hata Ayıklamayı Açmak

 

Cihazımız ile ilgili bilgilerin bulunduğu ekranın en altına inerek Yapım Numarası yazan yere art arda 3 defa dokunuyoruz. Geliştirici Seçenekleri Aktif edildi şeklinde uyarı göreceksiniz.

Samsung i9500 Galaxy S4 USB Hata Ayiklama Acmak (5)

Şimdi bir geri çıkalım ve Geliştirici Seçenekleri adlı bölüme giriş yapalım. Ardından USB Hata Ayıklama bölümününe dokunarak aktif edelim.

Android 4.2.2 Jelly Bean USB Hata Ayıklamayı Açmak Android 4.2.2 Jelly Bean USB Hata Ayıklamayı Açmak

Olay Budur.

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]https://www.yaparimben.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]

 

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

10 yorumlar

 1. Allah razi olsun bee cok tesekkurler 🙂 🙂

 2. kardeş allah razı olsun çok işime yaradı emeğine sağlık

 3. ben galaxy s3 e 4.2.2 yi kurdum odinle çok fazla ram kullandığı ve telefon da işlem yapdan ısındığı galerimin donduğu için 4.1.2 türkiye orjinal sürümüne dönmek istedim odinle yükledim ama telefon açılmadı samsung yazısı defalarca kendini yeniyelerek çıkıyor ama telefon açılmıyor nasıl 4.1.2 ye dönerim acil yardımcı olursanız sevinirim.

 4. balkar özgür

  Paylaşım için teşekkürler

 5. çise(m) ferit

  Teşekkürler

 6. Paylaşım için teşekkürler

 7. Paylaşım için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.