Android 4.x.x İnternet APN Ayarları Türkcell Vodafone Avea

Android Ice Cream Sandwich ve Jelly Bean Telefonlarda APN yani İnternet Ayarları Türkcell Vodafone ve Avea Operatörleri için tek bir dokümanda anlatılmıştır. Android 4.x.x İnternet (APN) Ayarları Türkcell Vodafone Avea

Önemli : Bu anlatım Android, 4.0, 4.0.1, 4.1.1 ve 4.2 versiyonları için aynıdır. Farklı markalarda menülerde çok basit değişiklikler olabilir ama mimari aynı.

Android 4.x.x İnternet (APN) Ayarları Türkcell Vodafone Avea

Android Ice Cream Sandwich ve Jelly Bean Telefonlarda APN Ayarları gerektiği durumda (Google Play Store kullanımı gibi) aşağıdaki interaktif eğitimden faydalanabilirsiniz.

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

16 yorumlar

  1. Ya google play sen bir şey indirdim ana menüye geldi tikladim uygulama yüklü değil yazıyor ne yapmalıyım

  2. olmyorum anlamadım .s yardım hadi

  3. Merhaba. Avea hattıma mobil cihazım için statik ip tanımlattım ancak statik ipyi kullanmak için AP ayarlarını nasıl yapacağımı bir türlü söylemiyorlar.Sanırım onlarda bilmiyor:) Konuyla ilgili mail adresime bilgilendirme maili atabilirseniz çok sevinirim.

  4. ayarları yaptığımda yeşil ışık sürekli aktif olmuyor tel kapanıp açılınca eski apn’de yanıyor yeşil ışık

  5. s2 cihazımda aynısını yaptığımda internete giremiyorum.

  6. Paylaşım için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.