azar uygulaması nasıl kullanılır, azar uygulaması nedir, azar uygulaması ne işe yarar, azar uygulaması giriş, azar video chat uygulaması,

Azar Uygulaması Nasıl Kullanılır

Azar Uygulaması Nasıl Kullanılır. Arkadaş bulmak için avantaj sunan uygulamalardan biri olan Azar uygulaması hakkında bilgi aktaracağız. Azar uygulaması nedir, azar uygulaması ne işe yarar, azar uygulaması giriş, azar video chat. Makalemizi inceleyerek Azar uygulaması hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Gelen Sorular:

azar uygulaması nasıl kullanılır, azar uygulaması nedir, azar uygulaması ne işe yarar, azar uygulaması giriş, azar video chat uygulaması,

Azar Uygulaması Nasıl Kullanılır

Azar Uygulamasını yüklememiz gerekiyor. Uygulamanın açılmasını bekliyorsunuz. Azar uygulamaya kullanabilmeniz için üyelik oluşturmak gerekir. E-Posta bilgilerinizle Azar’a kayıt olabilirsiniz. Azar uygulamaya kullanabilmeniz için üyelik oluşturmak gerekir. E-Posta bilgilerinizle Azar’a kayıt olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinin ardından’Profil Resmi Yükleme’ekranı gelecektir.

Resim yükleyebilir veya alt kısımdaki ‘Atla’ seçeneğini kullanabilirsiniz. Ekranınızı sağdan sola doğru kaydırdığınızda yeni kişi karşınıza gelecektir.  5 saniye beklemek gerekir. 10 saniyeden fazla konulursa sağ üst bölümde beğeni butonu görülür. Söz konusu beğeni butonlarından da ne kadar çok olursa Azar değerli taş sahibi olmanız mümkün hale geliyor.

Azar uygulaması ücretsizdir ancak Cinsiyet tercihi (kadın, erkek). Bölge (ülke, global ve dengeli) gibi arama filtreleri oluşturmak için Azar içerisindeki ‘Mağaza’bölümünden ‘Değerli Taş’satın almanız gerekmektedir. Azar’ın bir nevi ‘Premium’üyeliği olan ‘Değerli Taşlar’ı kolayca satın alabilirsiniz. Bu nedenle değerli taşlarla ne yapacağınız da önem kazanır.

Yani para vererek almak size kalan bir durumdur. Bunun dışında Azar uygulaması özelliklerinin değişken bir yapıda sahiptir. Yeni yapılan güncelemeleri uygulamaya giriş yaptığınızda görmeniz mümkündür. İlerleyen dönemlerde de bunları değerlendirebilir ve daha kapsamlı uygulamalar kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Rastgele görüntülü sohbet uygulaması olan Azar’da karşınıza çıkacak olan diğer kullanıcılar olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar sergileyebilirler. Azar uygulamasını kullanırken bu tür davranışları sergileyen kişilerle karşılaşmayı göze almalısınız. Azar ile olumsuz davranış sergileyen kişileri şikayet edebilirsiniz.

Azar ile rastgele görüntülü sohbet başlattığınız bir kişiyi şikayet etmek için ekranın sol üst bölümündeki ‘Işık’ simgesine tıklamanız gerekiyor. Açılan küçük pencereden şikayet türünüzü seçerek, kullanıcıyı rapor etme işleminiz tamamlanacaktır. Azar uygulamasından memnun kalmazsanız. Uygulamayı silmek için


Tarayıcımızdan (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın azarlive.com/home/support.html Linki yazıyoruz. Entere tuşluyoruz.

Açılan ekrandan Delete my account (hesabımı sil) seçeneğini işaretliyoruz.

İlgili alana kısa bir cümle ile azar uyugulamasını neden silmek istediğinizi yazıyoruz. İletişim için bir mail adresi girerek Gönder butonuna tıklıyoruz.

Ayrıca Bakını: Bu Basit Hata Facebook Sayfa Yöneticilerini Ortaya Çıkardı

Umarım Azar Uygulaması Nasıl Kullanılır. Makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.