Blackberry Z10 Hard Reset 1

Blackberry Z10 Hard Reset

Merhaba Bugün Blackberry Z10 telefona Hard Reset – Format nasıl yapılır bu işlemi anlatacağız Blackberry Z10 Hard Reset Hard reset işleminde SIM kar ve hafıza Kartı hariç telefonun kendi hafızası tamamen silinecektir.

ÖNEMLİ!

  • Aşağıdaki işlemlerden sonra telefonunuzdaki tüm veriler silinir.
  • İşlemlere başlamadan önce şarj oranınızın minimum %50 civarında olmasına dikkat edin.
  • İşlemleri önce okuyup sonra uygulatın.
  • Cihazı resetlemeden önce hafıza kartına şifre koyulduysa kaldırılması gerekir, aksi takdirde hafıza kartının kullanılmaz hale gelecektir.

Blackberry Z10 Hard Reset

Telefonunuzun kapalıyken Ses Açma + Ses Kapatma + Power (Güç) tuşlarına beraber basıyoruz ve telefon açılıncaya kadar bekliyoruz. Cihaz açıldığında işlem tamam

Blackberry Z10 Hard Reset 00

Ayrıntılı Tuş Görüntüleri:

Blackberry Z10 Hard Reset 02Blackberry Z10 Hard Reset 03

Blackberry Z10, Hard Reset, Blackberry Z10 Hard Reset, Blackberry Z10 Hard Format, Blackberry Z10 Sıfırlama,

Ayrıca BlackBerry 10 İnceleme başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

BlackBerry Z10 (BlackBerry zed ten), BlackBerry 10 işletim sistemini çalıştıran ilk dokunmatik ekranlı akıllı telefon.

BlackBerry, yeni BlackBerry Z10’u Ocak 2013’teki bir medya etkinliğinde açıkladı ve cihaz, önümüzdeki üç ay boyunca ülke bazında kullanıma sunuldu. Amerika Birleşik Devletleri’nde, üç büyük taşıyıcı – T-Mobile, Verizon Wireless ve AT & T – BlackBerry Z10’u ağlarında sunuyor.

BlackBerry Z10 dijital kamera 1280 x 760 çözünürlüğe sahip 4,2 inç (diyagonal) dokunmatik ekrana sahip olup, 16 GB dahili depolama alanı ve 2 GB RAM’in yanı sıra MicroSD, USB 2.0 ve Micro HDMI bağlantı noktalarına sahip. Görüntülü sohbet için tasarlanan, 2 megapiksel çözünürlüğe sahip ve 720p video çekebilen, fotoğraf çekmek için tasarlanan arka yüz kamerası 8 megapiksel çözünürlüğe sahip. pound, 4G LTE, 802.11 kablosuz ve Bluetooth 4.0 bağlantısını destekler.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

8 yorumlar

  1. abi orjinal deil telefonum nasıl yapabilirim formatı

  2. şahika erksin

    sağ olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.