yandex, yandex harita, yandex maps, yandex panorama, yandex yol durumu,

Yandex Haritası Güncellendi

Yandex Haritası Güncellendi iOS’ un son mobil işletim sistemiyle gelen harita sorunu. Google Maps’ in eksikliği kullanıcıları başka harita arayışına itti. Tam da bu sırada Rusya’ nın yükselen arama motoru Google’ a rakip olacak. Bu haritasıyla kullanıcıların dikkatini çekti. yandex, yandex harita, yandex maps, yandex panorama, yandex yol durumu.

Ancak Yandex ekibi bununla kalmadı, televizyona reklamlar vererek Türkiye’ ye ne kadar önem verdiklerini sürekli vurguluyorlardı. Bunun üzerine yeni bir güncelleme çıkardılar. Yandex haritasının bu güncellemesinin en önemli özelliği, Türkiye’ deki bazı tarihi yerleri içermesidir.

Yandex Haritası Güncellendi

Bu güncel haritada gözüken bazı yerler:Bursa Yeşil Camii, Bursa Ulu Camii, Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi,Adana Sabancı Merkez Camii,Diyarbakır Surları,Side Antik Tiyatrosu,Kütahya Kalesi,Mersin Ticaret Merkezidir.

yandex, yandex harita, yandex maps, yandex panorama, yandex yol durumu,

yandex, yandex harita, yandex maps, yandex panorama, yandex yol durumu,

Yandex Haritaları ile Türkiye ve tüm dünyadaki şehirlerin, sokaklar ve binaları da gösteren ayrıntılı haritaları. Yandex. Haritalar’da, trafik durumu bilgisinin yanı sıra özel aracınız veya toplu taşıma için rotaları bulabilirsiniz. Uydu görüntülerini ve sokak panoramalarını inceleyebilir, kurum ve adresleri arayabilirsiniz.

Kurum ekleme

Kurum bilgileri Rehber’e ücretsiz eklenir.

 1. Giriş yapın. Sadece hesabına giriş yapmış olan kullanıcılar Rehber’e bilgi ekleyebilir.

  Yandex’te hesabınız varsa kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin (bunun için sayfanın sağ üst köşesindeki Giriş yap bağlantısına tıklayın). Henüz hesap oluşturmadıysanız veya oluşturduğunuz hesabı Rehber ile çalışırken kullanmak istemiyorsanız kaydolun.

  Harici sitenin profilinden veya Yandex.Kurumlar için Mail hesabından Rehber’e giriş yapabilirsiniz.

 2. Yeni kurum sayfasındaki formu doldurun.

  Formda İsimAdresTelefonFaaliyet alanıWeb sitesi (varsa) alanlarını doldurun, çalışma saatlerini belirtin ve Kurum ekle butonuna tıklayın.

  Not.

  Rehber’de alan doldurma kurallarına dikkat edin.

 3. Bilgileri doğrulayın.

  Sistem, böyle bir kurumun veritabanımızda olup olmadığını kontrol eder. Kurumunuz Benzer kurumlar sayfsında varsa, mevcut kurum için yetkileri doğrulayabilirsiniz.

  Kurum veritabanında bulunamadıysa, Bilgilerimi içeren kurumu ekle bloğunda Ekle butonuna tıklayın.

  Denetleme ve Rehber’e eklenme işlemlerinden sonra, yeni kurumun bilgilerine Onay bekleyenlersekmesinde erişilebilir. Onayla butonuna tıklayın ve açılan pencerede iletişim bilgilerini girin. 10 dakika içerisinde otomatik operatör sizi belirtilen numaradan arayacak ve kurumu hesabınıza bağlamak için özel bir kod verecek.

  Kurumda cep numarası belirtildiyse kod almak için arama veya SMS seçeneklerden birini seçebilirsiniz.

  Kodu Taleplerim sayfasında Onaylama talepleri sekmesinde girebilirsiniz.

Yetkiler onaylandıktan sonra kurumunuzun bilgileri Kurumlarım sayfasında gösterilir. Bu bilgileri düzenleyebilir, fotoğraf ekleyip silebilir veya istatistiği görüntüleyebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

4 yorumlar

 1. gülgün arın

  Teşekkürler

 2. melek atınç

  Faydalı bir bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.