FaceApp’ta Kendinizi İki Kez Yaşlandırın

Torununuzun torunu sizin nasıl görecek 🙂 FaceApp‘ta ne kadar yaşlı görünebileceğinizi görmek için Kendinizi İki Kez Yaşlandırın.

FaceApp, farklı koşullar altında neye benzeyeceğinizi görmek için filtreleri kullanmanızı sağlayan eğlenceli bir deneyim sunar. Deney yapabileceğiniz çeşitli filtreler varken. En popüler filtre, kendinizle yaşlanabilme becerisidir. Şimdi ne kadar yaşlı görünebileceğinizi görmek için kendinizi iki kez yaşlandırabilirsiniz.

FaceApp mücadelesi milleti sardı, çılgınlıklar viral hale geldiğinde ünlüler bile dahil oldu. Piers Morgan, Marvin ve Rochelle Humes ve Scooter Braun, uygulamayı kullanan ve sonuçları son günlerde takipçileriyle paylaşanlar arasında.

FaceApp, yüklenen fotoğrafları dijital olarak değiştirmek için yapay zekayı kullanan iPhone veya Android için ücretsiz bir uygulamadır. 2017’den beri süren Rus tarafından geliştirilen uygulama, kullanıcıların daha genç veya daha yaşlı görünmesini sağlayabilir veya cinsiyetleri değiştirebilir, aynı zamanda gülmeyen fotoğraflara gülümsemeler ekleyebilir veya makyajı değiştirebilir.

Şu anda FaceApp bir diğer ile ilgili diğer bir gündem de verilerin toplanması ile ilgilidir. Bu konuda FaceApp Kullanıcı Verilerini Topluyor mu? başlıklı makalemizi incelemenizde fayda görüyorum.

Kendinizi İki Kez Yaşlandırın

 • FaceApp‘ı açın.
 • Filtrelemek için bir fotoğraf çekin.
 • Alt menüdeki Yaş öğesine dokunun.

 • Yaşlı filtresine dokunun.
 • Uygula öğesine dokunun.

FaceApp'ta Kendinizi İki Kez Yaşlandırın

 • Sağ üst köşedeki indirme simgesine dokunun.
 • Sol üst köşedeki X butonuna dokunun.

 • Geri okuna dokunun.
 • Çıkış‘a dokunun.
 • Kaydedilen fotoğrafı yaş filtresi ile açın.
 • Alt menüdeki Yaş öğesine dokunun.
 • Yaşlı‘ya dokunun.

FaceApp'ta Kendinizi İki Kez Yaşlandırın

Yaş filtresini iki kez kullanmak, sadece bir kez kullanmaktan çok farklı bir görüntü ortaya çıkarır. Çünkü filtreleri üst üste koyuyorsunuz. Ayrıca, fotoğrafın yalnızca bir kez kullanıldığında Yaş filtresini kullanmaktan biraz daha komik görünebileceği anlamına gelir.

Yaşlanma filtresini bir kereden fazla kullanabilirsiniz

FaceApp’ın yaşlanma filtresi, eski ve gri olduğunuzda nasıl göründüğünü görmenize izin verir. İki kez kullanarak kendinizi düşündüğünüzden daha da yaşlı görebilirsiniz.

Mümkün olan en iyi fotoğrafları alın

FaceApp, çeşitli koşullarda neye benzeyeceğinizi görmek için fotoğraflarla ve filtrelerle oynamanıza izin verir. Lensinizde lekeler varsa veya daha eski bir telefonla çekim yapıyorsanız, en iyi sonuçları alamazsınız. Bu aksesuarlar bu soruna yardımcı olabilir. FaceApp’ta kendinizi iki kez yaşlandırın sonuçları bize yazın.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.