Dropbox da Silinen Dosyalar Nasil Kurtarilir

Dropbox da Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır

Merhaba, Dropbox da Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır. Dropbox da Silinen Resim Müzik Video gibi Dosyaları Kurtarmak için nasıl işlem gerçekleştirildiğini anlatan videomuzu izleyerek bu sorundan siz de kurtulabilirsiniz.

Silmekte olduğunuz bir fotoğrafı kurtarmak için yerleşik bir mekanizma yoktur, ancak neyse ki bu görüntüleri kurtarmanıza yardımcı olacak telefon uygulamaları ve PC yazılımı programları vardır. Sadece hızlı hareket etmen gerektiğini aklında tut.

Okuduğunuz makale, Android cihazlarda fotoğrafların kurtarılmasına yönelik talimatlarla sınırlıdır. İPhone’da silinmiş fotoğrafları nasıl kurtaracağınız aşağıda açıklanmıştır.

Dropbox da Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır

Dropbox Dosya Kurtarma, Dropbox Silinen Resmi Kurtarma, Dropbox Silinen Fotoğrafı Kurtarma, Dropbox Silinen Video Kurtarma, Dropbox Dosya Kurtarma, Dropbox Sistem Geri Yükleme, Dropbox Geri Yükleme, Dropbox Geri Alma, Dropbox Silinen Veriyi Kurtarma, Dropbox Dosyayı Geri Alma, Dropbox Silinen Resmi Geri Alma, Dropbox Silinen Fotoğrafı Geri Alma, Dropbox Silinen Videoları Geri Alma, Dropbox Dosyaları Geri Alma, Dropbox Sistem Geri Yükleme, Dropbox Geri Yükleme, Dropbox Geri Alma, Dropbox Silinen Veriyi Geri Alma,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

7 yorumlar

  1. merhaba siz son 30 gün içerisinde silinenleri ancak geri alabilirsiniz diyorsunuz ama hesap yükselterek çok daha önce silinmiş dosyalarıda geri alabiliniyormuş diye okumuştum bir yerde.

  2. Merhaba öncelikle teşekkür ederim.
    Benim merak ettiğim bir şey vardı yardımcı olursanız sevinirim. 5 6 ay öncesine kadar silmiş olduğum fotoğraf ve videoları görme imkanım yok mudur?

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Faydalı bir bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.