Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi, Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow, Galaxy S6 Edge Android 6.0 Marshmallow, Galaxy S6 Android 6.0, Android 6.0 Yükseltme, Galaxy Care,
Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi, Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow, Galaxy S6 Edge Android 6.0 Marshmallow, Galaxy S6 Android 6.0, Android 6.0 Yükseltme, Galaxy Care,

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Android 6.0 Marshmallow Güncelleme

Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Samsung Geçtiğimiz hafta Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcılarına Android 6.0 Marshmallow Beta güncelleme sürümünü denemek için bir fırsat sağladı ve herkesi şaşırttı.

Ancak, yeni firmware hakkında geri bildirim almak için Samsung yardımcı olacak bu beta sürümü, İngiltere ve Güney Kore kullanıcılar için şu anda kullanılabilir durumdadır.

Resmi tweet göre, Samsung kullanıcıları Android 6.0 Marshmallow Güncelleme için bir beta tester olmak için izin veriyor.

Android M beta sürümünü piyasaya arkasındaki bütün fikir tüm dünyada akıllı geniş firmware nihai yapı bırakmadan önce olası sorunları ve hataları düzeltmek için Samsung yardımcı olacaktır.

Samsung Android 6.0 Marshmallow gibi Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 5 + olarak 2015 amiral gemileri ilk yükseltme serbest bırakmak için hazırlanıyor. Ancak, bu akıllı telefonlar arasında Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı Android Marshmallow beta programı denemek için bir şans bulabilirsiniz. Tabi eğer  standart bir kullanıcı iseniz bu işlemi yapmanızı şahsen tavsiye etmem.

Samsung beta programı, İngiltere ve Güney Kore’de Galaxy S6 ve S6 Edge sahipleri için üç adımdan oluşmaktadır. İlk adım, bir Samsung hesabı oluşturmaktır. Kullanıcılar daha sonra Samsung Galaxy uygulamalardan “Galaxy Care” yüklemeleri gereklidir. Üçüncü adım Galaxy Beta Programına kaydolmaktır.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Android 6.0 Marshmallow Güncelleme

Kayıtlı sonra, kullanıcılar Android 6.0 beta sürümünü indirmek ve yüklemek mümkün olacak. Bir beta programı Güney Kore İngiltere’de Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonlar sadece kilidi sürümleri destekler gerçeğinin farkında olması gerekir.

Samsung Şubat ayından daha erken bir zamanda Android 6.0 Yükseltme imkanını verecek gibi görünüyor.

Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow Güncelleme ve Galaxy S6 Edge Android 6.0 Marshmallow Güncelleme ile karşımıza çıkacak olan bazı değişiklikler aşağıdaki gibi olacaktı.

Galaxy S6 ve S6 Edge için yayımlanan Android 6.0 arabirimi birçok değişiklikle getiriyor. Durum çubuğu ve hızlı geçiş yapan mavi menüleri yeri artık tamamen beyaz, güç menüsü yeniden tasarlanmış. Bir kaç uygulama simgeleri de değişmiştir. Eğer telefonunuzda her zaman temaları değiştirerek isterseniz, şimdi size yeni bir bulgu zaman geçmesi gerekiyor temaların sayısını daraltmak yardımcı olmalıdır hoş bir dokunuş olduğunu kendi renk paleti yükleyebilirsiniz.

Özellikleri açısından, daha gelişmiş uygulama izinlerine şimdi Google gibi düzenli Marshmallow özellikleri yer almaktadır. Fotoğrafçılık meraklıları için, Pro modu şimdi Galaxy S6 ve S6 kenar kullanıcıları için gelen uzun bir zaman oldu bir deklanşör hızı seçeneği vardır. Sonuçta, arayüz değişiklikleri ve Android 6.0 özellikleri ile, bu oldukça dikkate değer bir güncelleme olduğu ortaya çeviriyor.

Eh, yeterince konuş! Aşağıda Galaxy S6 ve S6 Galaxy Edge Marshmallow görsellerini denetleyin ve bize aşağı yorumlarda ne düşündüğünüzü bildirin.

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.