Huawei Ekran Görüntüsü Alma (Tümü)

Huawei Ekran Görüntüsü Alma, Huawei P ve Mate gibi akıllı telefonunuzda ekran görüntüsü nasıl alınır makalemiz den destek alabilirsiniz.

Huawei akıllı telefonunuzda da bilgisayarlarınızda yaptığınız gibi ekran görüntüsü alabiliriz, aldığımız ekran görüntüsünde kırpma, metin ekleme gibi düzenlemeler yapabilir. alınan görüntünün orijinal halini istediğiniz yerde kullanabilir yada çeşitli düzenlemeler sonunda sosyal medya ya da anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Huawei akıllı telefon ekran görüntüsü alma, telefonunuzda hangi sitede olduğunuz yada hangi görüntüyü kaydetmek istediğiniz önemli değil  ekranındaki görüntünün anlık olarak kaydedilmesini sağlayan özellik oldukça hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Huawei Ekran Görüntüsü Alma

Ancak ekran üzerindeki hareketlerin kaydedilmesini sağlayan ekran videosu kaydı özelliği bir çok üründe dahili olarak sunulmamaktadır. Akıllı telefonunuzda hareketli video görüntüsü alabilmek için uygulama marketinizden yani Play Store den istediğiniz ek uygulamayı indirebilirsiniz.

Huawei akıllı telefonunuzda ekran görüntüsü alabilmek için telefonunuzun üzerinde bulunan tuşları kullanarak, akıllı telefonunuzda ekran  görüntüsü alabilirsiniz.

Huawei P9 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei akıllı telefonunuzda ekran görüntüsü alabilmek için ses kısma ve güç (kilit) tuşlarına birlikte basın ve kısa bir süre bekleyin.

Huawei Telefon Ekran Görüntüsü Alma

Ekranda çok azda olsa hareketlenme olacaktır. Yukarıda yer alan bildirim çubuğu da ekran görüntüsü alındı bilgisi yansıyacaktır. Huawei akıllı telefonunuzda aldığınız ekran görüntüsünü telefonunuzun galerisinde bulabilir ister düzenleme yaparak isterseniz orijinal ini kullanarak istediğiniz alanda ekran görüntüsünü kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Huawei ekran görüntüsü nasıl alınır: Huawei Ekran Görüntüsü Alma makalemizi tamamlamış bulunmaktayız. Huawei akıllı telefonlarda genelde ses kısma ve güç (kilit) tuşlarına birlikte basılarak 1, 2 saniye içerisinde ekran görüntüsü alınır.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.