Facebook Kaybolan içerik Bildirimi

Facebook Kaybolan içerik Bildirimi Facebook hesabınızda kaybolan veriler var ise Facebook destek ekibiyle nasıl iletişme geçeceğinizi anlatacağız.

Facebook hesabımızı dondurdunuz ancak aktif hale getirdiğimizde kaybolan içerik verileri oluştu yedekleme oluşturmadığınız için bu verilere ulaşamıyorsanız. Facebook destek ekibinden kaybolan içerik veri talebinde bulunmanız gerekecektir.

Göndereceğiniz form herhangi bir çağrı merkezine değil facebook destek ekibine ulaştırılacak ve iletişim e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır. Geri dönüş süresi değişkenlik gösterip bazen çok kısa süre içerisinde yanıt alınırken bazen bekletilen kullanıcılar bulunmaktadır.

Facebook Kaybolan içerik Bildirimi

Facebook kaybolan içerik formuna ulaşabilmeniz için interneti olan herhangi bir cihazdan internet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b. herhangi birini açmanız gerekiyor.

www.facebook.com/help/contact/270321339699849 linkini yazarak aratıyoruz.

Yeniden Etkinleştirme Sırasında Kaybolan İçerikleri Bildirin formu açılacaktır.

Hesabınızı yeniden etkinleştirdikten sonra içerikleriniz den bazıları kaybolduysa, doğru yerdesiniz. Daha fazla bilgi vermek için lütfen bu formu doldurun.

İletişim e-posta adresi bölümüne Facebook hesabınıza kayıtlı e-posta hesabınız var ise e-posta hesabınızı yazıyorsunuz geri dönüş buraya yapılacağı için e-posta hesabınızın şifresini bilmeniz gerekiyor.

Facebook hesabınızda sadece numara ekli ise bu alana şifresini bildiğiniz farklı facebook hesabına kayıtlı olmayan e-posta hesabı da yazabilirsiniz.

Hesabı dondurduğunuz tarih ve saat bölümüne facebook hesabınızı dondurduğunuz tarih ve saati yazıyorsunuz.

Facebook Kayıp Veri

Ne kayıp? Ör Gruplar, Etkinlikler, Notlar Facebook kaybolan içerikle alakalı açıklama yapıyoruz.

Ek bilgiler bölümüne yaşadığımız sorunu açıklayan bilgi not yazıyoruz.

Hata bildirimi göndermeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Tüm hata bildirimlerine yanıt veremiyoruz, ancak daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duyarsak sizi bilgilendireceğiz.

Gönder butonuna tıklıyoruz.

Facebook Müşteri Hizmetleri: İletişim e-posta adresini aralıklarla kontrol etmemiz gerekiyor. Olumlu olursa yanıt veriler tekrar iade edilecektir. Ancak olumsuz olursa Facebook destek ekibi tarafından olumsuz değerlendirildiğinden dolayı bu hesapla alakalı maalesef yapılacak farklı bir işlem bulunmamaktadır.

Umarız Facebook Kaybolan içerik Bildirimi ile alakalı soruyla alakalı makalemiz den faydalanarak çözüm yoluna ulaştırırsınız. Bu soruna benzer bir durum var ancak çözüme ulaştıramadıysanız yorumları kullanarak bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmaya çalışacağız.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.