Facebook Çıkış Yapamıyorum Hata Çözümü

Facebook hesabınızda sağ üst köşedeki üçgen simgesi uyarı veriyor ve Facebook çıkış yapamıyorum sorunu mu yaşıyorsunuz. Çözüm burada.

Facebook’a size ait olmayan bir bilgisayarda giriş yapmak, hesabınızı tehlikeye atma riskinize yol açabilir. Facebook’tan çıkmak genellikle kolay olmakla birlikte, site hataları işlemi tamamlamanızı engelleyebilir. Kişisel bilgilerinizi korumak için, Facebook oturumunuzu Facebook dışından çıkarmak için tüm etkin oturum açma tarayıcılarını temizleme adımlarını izleyin. İşiniz bittiğinde, Facebook hesabınız artık bilgisayarda aktif olmayacak.

Facebook Çıkış Yapamıyorum

Facebook’tan çıkış yapamamanız tarayıcı ile ilgili bir durum ise aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz. Bu değil üçgen simgesi çalışmıyorsa o zaman en alttagi Üçgen Simgesi Hatası bilgisini inceleyin.

Internet Explorer

Internet Explorer’ın üstündeki sekme araç çubuğuna sağ tıklayın ve menü seçeneklerini görüntülemek için “Menü Çubuğu” na tıklayın.

“Araçlar” ı ve ardından “İnternet Seçenekleri” ni tıklayın.

Gözatma Geçmişi altında “Sil” i tıklayın. İlk kutunun işaretini kaldırın ve gerisini kontrol edin. İşiniz bittiğinde, “Sil” i tıklayın.

İnternet Seçeneklerinizi ve tarayıcıyı kapatmak için “Tamam” ı tıklayın. Yeniden açtığınızda, Facebook hesabınız kapatılacaktır.

Firefox

Araç seçeneklerini sağ tıklayın ve menü seçeneklerini görüntülemek için “Menü Çubuğu” na tıklayın.

“Araçlar” ve “Son Geçmişi Temizle” yi tıklayın.

Açılan menüden “Herşey” i seçin. Her kutunun onay işareti olduğundan emin olun ve ardından “Şimdi Temizle” yi tıklayın.

Google Chrome

Araç çubuğundaki üç çubuk simgesini tıklayın ve ardından “Ayarlar” ı tıklayın.

Aşağı kaydırın ve “Gelişmiş Ayarları Göster” i tıklayın. “Tarama Verilerini Temizle” yi tıklayın.

Açılır menüden “Zamanın Başlangıcı” nı seçin. Her kutunun bir onay işareti olduğundan emin olun. “Tarama Verilerini Temizle” yi tıklayın.

Üçgen Simgesi Uyarı

Yaşadığınız sorun yukrıdaki durumlar ile ilgili değilse de öncelikle bunu denemenizde fayda var. Taryıcı verilerini sildiği için sorununuza çözüm olacaktır. Ancak farklı bir şekilde tarayıcıda verileriniz silinmeden işlem yapmak istiyorsanız o zaman aşağıdaki yöntemi kullanın.

Facebook hesabınızda sağ üst köşedeki üçgen simgesi uyarı veriyor ve Facebook çıkış yapamıyorum sorunu mu yaşıyorsunuz.
Facebook Çıkış Yapamıyorum | Üçgen Simgesi Hatası

Facebook’a normalde https://www.facebook.com/ olarak giriş yaparsınız. Bu hata da genelde bilgisayar sürümlerinde olur. Sorunu çözmek için facebook mobil sürümünü kullanabilirsiniz. Bunun içinde adresi m.facebook.com olarak değiştirin.

Artık menü yukarıdaki gibi değişecektir. Seçenekler simgesini tıkladıktan sonra en altta yer alan Çıkış Yap butonuna tıklayabilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

  1. Hesabıma giriş yapamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.