AnaSayfa / Blog / Android Destek / Instagram Rehber Senkronizasyon Kapatma
instagram rehber senkronizasyon kapatma

Instagram Rehber Senkronizasyon Kapatma

Son Güncelleme:

Instagram‘ın rehberinize erişmesini istemiyorsanız android ve ios da instagram rehber senkronizasyon kapatma adımlarını uygulamanız gerekir.

Instagram Adres Defterindeki Kişileri, yani Rehberinizdeki kişileri Senkronize Etme ve Takip Edecek Kişiler Bulmak için diğer sosyal platformlarda olduğu gibi rehberinize erişir.

Gelen Sorular:

instagram rehber senkronizasyonu, instagram kişi senkronize, instagram senkronize etmeyi nasıl durdururum, instagram müşteri hizmetleri,

Instagram‘ı telefon veya tabletinizin kişi listesine bağladığınızda, kişilerinizden Instagram’da olanların bir listesini görebilirsiniz. Buradan takip etmeyi istediğiniz kişileri seçebilirsiniz. Kişi listenizi bağladığınızda, liste düzenli olarak senkronize edilir ve instagram sunucularında güvenli bir şekilde tutulur. Instagram’da istediğiniz zaman kişilerinizin bağlantısını kesebilir ya da bir veya daha fazla kişiyi kaldırabilirsiniz. Kişilerinizi silebilmek için ilk olarak kişi listenizin bağlantısını kesmeniz gerektiğini aklınızda bulundurun.

Instagram Rehber Senkronizasyon Kapatma

Peki Kişileri senkronize etmeyi nasıl durdururum ve kişiler listemi nasıl silerim?

Android

Android ihazlarda kişileri senkronize etmeyi durdurmak için:

Profilinize  gidin ve Üç Nokta simgesine dokunun

instagram rehber senkronizasyon kapatma

Ayarlar‘ın altında Kişiler‘e dokunun

instagram rehber senkronizasyon kapatma

Kişilere Bağlan‘ın yanındaki  simgesine dokunun

Instagram Rehber Senkronizasyon Kapatma makalesi ile ilgili Görseller 03
Instagram’da Rehber Senkronizasyon Kapatma Nasıl Yapılır

Kişileri senkronize etmeyi durduğunuzda, önceden senkronize ettiğiniz kişi bilgileri otomatik olarak sistemlerimizden kaldırılır.

iPhone

iOS yani iPhone cihazlar için de Profilinize  simgesinden gidin ve  simgesine dokunun. Diğer işlemler android ile birebir aynı.

Hiç kimseye tavsiye etmem. Ama bazen sorunlu olarak iki adımda doğrulamayı kapatmak gerekebiliyor. Bu hususta desteğe ihtiyacınız olduğunda Instagram iki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kapatma makalemizi inceleyiniz.

Umarım instagram Rehber Senkronizasyon Kapatma makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

  1. instagramda kendi tefonumuzdan kişilere erişimi kapatabiliyoruz fakat bunu karşı tarafta gizlemek mümkünmü
    örneğin benim telefon numaram bir başkasında var ve o kişi instagramdan kişilere bağlandığı zaman benim instagram hesabımı görmesin istiyorum böyle bir uygulama instagramda varmı acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.