instagram iki faktörlü kimlik doğrulama çalışmıyor, instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kaldırma, instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kapatma, instagram güvenlik kodu,

instagram iki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kapatma

instagram iki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kapatma. Instagram hesabımızı daha güvenli hale getirmek için aktif hale getirdiğimiz iki faktörlü doğrulama özelliğini nasıl kapatacağınızı yazılı ve görsel olarak anlatacağız. Güvenlik kodu olarak kullanılan doğrulamayı kaldırma için okumaya devam edin.

Alakalı Sorular:

instagram iki faktörlü kimlik doğrulama çalışmıyor, instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kaldırma, instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kapatma, instagram güvenlik kodu,

instagram iki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kapatma

En çok kullanılan sosyal medya ağlarından biri olan instagram uygulamasının güvenlik önlemini artırmak için aktif hale getirdiğimiz iki faktörlü kimlik doğrulama bazen kullanıcı için sorun olabilir. Instagram hesabımıza her çıkış yapıp tekrar giriş yaptığımızda telefon numaramıza gelen kodu yazmakta zorluk yaşayabilir. Yedek kodları kullanmaktan sıkılabiliriz.

Instagram hesabınızda sorun yaşadığınızı düşündüğünüz anda imdadınıza makalemiz girecektir.

Öncellikle iki faktörlü kimlik doğrulamayı kapatabilmek için instagram hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekiyor. Ancak sorunsuz olarak giriş yapabildiğimiz instagram hesaplarının ayarlar bölümünden işlem yapabiliriz.

Instagram hesabımızda istediğimiz zaman iki faktörlü kimlik doğrulamayı aktif hale getirebilir. İstemediğimiz zaman iki faktörlü kimlik doğrulamayı kapatabiliriz.

iki faktörlü kimlik doğrulamayı kapatmak istediğimiz instagram hesabımıza giriş yapıyoruz.

Instagram hesabımızın Ayarlar bölümüne tıklıyoruz.

Güvenlik Kodu Gereksin bölümüne tıklıyoruz.

instagram iki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kapatma

Bunu Kapat?

İki faktörlü kimlik doğrulamasını kapatman, giriş yaparken güvenlik kodu girmen gerekmeyeceği anlamına gelir.

Kapat seçeneğine tıklıyoruz.

Instagram iki faktörlü kimlik doğrulamayı kapattığımız da instagram hesabımızla şifreyle giriş yaptığımızda kod gelmesini beklemeden yada yedek kod kullanmadan instagram hesabımızın içeriğine sorunsuz olarak ulaşabiliriz.

İki faktörlü kimlik doğrulamasını kapatınız instagram hesabınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  • instagram iki faktörlü kimlik doğrulama çalışmıyor,
  • instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kaldırma,
  • instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kapatma,
  • instagram güvenlik kodu,

Ayrıca Bakınız: Instagram iki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nasıl Etkinleştirilir

Umarım instagram iki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kapatma makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Instagram ile ilgili yaşadığınız farklı bir sorun varsa bize iletin. YaparımBen ekibi size yardımcı olmak için burada olacaktır. Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler ederiz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

3 yorumlar

  1. Hesabımı dondurdum, açmak istiyorum. Fakat doğrulama kodu hata veriyor ve açamıyorum. Duo uygulamasından yapmıştım.

  2. telefonumu suya dusurdum hattımı baska bi telefona takamıyorum yedek kodlarımı telefonda bıraktım instagrama baska turlu nasıl girebilirim

    • Merhaba Hatice Hanım, Bu makalede anlatılan işlemlerde sonuç alamıyorsanız instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kapatma için yapmanız gereken hattınızı kullanılabilir duruma getirmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.