en iyi indirme sitesi, en iyi indirme siteleri, en iyi program indirme siteleri, en iyi download sitesi,

Windows için En iyi Program indirme Siteleri

Windows için En iyi Program indirme Siteleri makalemizde 6 web sitesi ismi ve bağlantısını paylaşacağız. Durmak yok indirmeye devam.

Ücretsiz olarak indirilebilecek olan windows yazılımlarından herhangi birini bu web siteleri aracılığı ile resmi ve güvenli olarak indirebilirsiniz. 2018 yılının en iyi download sitesi aşağıda.

İnternet, sahte web siteleri, korsan materyaller, spam’ler, vb. ile dolu ve anonim bir şeyden indirilmesi gerçekten tehlikeli olabilir. Kötü amaçlı web sitelerinin veya bağlantıların indirilmesi nedeniyle cihazınızda virüs etkisi yaşayabilirsiniz. Bunun gibi birçok şey olabilir ve etki gerçekleşene kadar habersiz kalırsınız.

Bir şeyleri indirmeyi bırakamazsınız ve güvenli bir şekilde indirmek için internet medyasını bile değiştiremezsiniz. İnternetten güvenli ve güvenli bir şekilde indirmek için yapabileceğiniz şeyler nelerdir? Bu basit, sadece internette bazı güvenli web sitelerini takip etmeye başlayabilirsiniz. Windows Yazılımları olan bir tür için özel olarak konuşan, tamamen güvenli ve güvenli 6 tür web siteleri vardır.

Bu yazıda, Windows yazılım güvenliğini ihlal etmeden download yapabileceğiniz yaklaşık 6 web sitesi yazdık. Bu web siteleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen aşağıda belirtilen makalenin kalanını okuyun.

En iyi Program indirme Siteleri

Bu web sitelerini herhangi bir tanıtım amaçlı olarak değil sadece bilgilendirme amaçlı olarak listeledik, bu sayede herhangi bir Windows yazılımını doğrudan bu web sitesinden kolayca indirebilir ve aracı başka bir web sitesinde aramayla boşa zaman harcamaz ve gereksiz reklamlarla uğraşmamış olursunuz. Bu problem, arkadaşımın biri tarafından karşılandı ve bu yüzden bu rehberi yazmamın nedeni herkesin ihtiyaç duydukları aracı kolayca alabilmesidir.

1 Microsoft.com

En iyi Program indirme Siteleri

Güvenlik aygıtları, Microsoft Office veya Windows 10 için bir ISO olup olmadığına bakılmaksızın, herhangi bir resmi Windows programlaması için arıyorsanız, o noktada Microsoft sitesi yetkilisinin ana bağlantı noktası olması gerekir. Gereksinim duyduğunuz tüm ürün paketlerini, ayrıca Microsoft Flight Simulator saptırmaları gibi şeyler için .NET yapısı, sürücü birimleri ve yönetim paketleri de dahil olmak üzere isteğe bağlı güncelleştirmeler ve düzeltmeler de keşfedeceksiniz.

2 SnapFiles

En İyi Program indirme Siteleri

 

SnapFiles, herhangi bir crapware paketlemeyen bir başka en iyi ücretsiz web sitesidir. SnapFiles ile ilgili diğer şeylerin arasında çarpıcı bir yazılım, ana uygulamaları, en çok tercih edilenleri, en iyi kompakt uygulamaları ve benzerlerini bulabileceğiniz kendine özgü sınıflarıdır. Bu guruptaki diğer bazı sitelerle aynı şekilde, en sevdiğiniz programların yerini hızlı bir şekilde bulmak için değişen programlama sınıflarını çok fazla kullanmadan kullanabilirsiniz.

3 Softpedia

En İyi Program İndirme Siteleri

Softpedia, sayısız aşama için ihtiyacınız olan ücretsiz ve ücretli programları keşfedebileceğiniz en büyük ve en iyi bilinen ücretsiz programlama indirme yerlerinden biridir. Softpedia hakkındaki şanslı şey, ihtiyacınız olan ürünün en son şeklini güvenilir bir şekilde alacağınızdır. Ek olarak, Softpedia da tüm iyi bilinen ve en çok kullanılan yazılımlar için programlama denetimleri ve gerçek ekran görüntülerin verir.

4 Ninite

Ninite, Chrome, VLC, Gimp, Foobar ve Spotify gibi bazı tanınmış yazılımları veren diğer ücretsiz programlama indirme yerelleriyle karşılaştırıldığında sıra dışı bir sitedir. Ninit’i kullanırken paketlenmiş crapware’i ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri yalnızca bir kene veya iki ile sunabileceğiniz her şeyin en iyisini yapmak zorunda değilsiniz. Ninite, yazılımın en yeni sürümlerini doğal olarak indirir ve sizin için sunar.

5 MajorGeeks

En İyi Program İndirme Siteleri

MajorGeeks, eskimiş web sitesi kompozisyonu ile son derece eski görünen yerlerden biridir, ancak en meşru serbest programlama indirme destinasyonları arasında göze çarpan bir özelliktir. Web sayfasının sadece birkaç kişi tarafından tutulduğu gerçeğine rağmen, sitelerinde yayınlamadan önce herhangi bir reklam ya da yazılım için atıfta bulunulan ürünü gerçekten test ettikleri nihai bir gerçektir.

DownloadCrew

DownloadCrew, küçük metinsel stiller ve nesnelerle açılış sayfasında uygun miktarda programlamayı kaydettiği, kıvrımlı bir arayüze sahip olan hedeflerden biridir. Her halükarda, bu web sayfasından indirirken, özel yükleyici yazılımıyla ilgili olarak düşünmenize veya endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, mevcut çeşitli platformlar için yazılımı keşfedebilirsiniz.

  • en iyi indirme sitesi,
  • en iyi indirme siteleri,
  • en iyi program indirme siteleri,
  • en iyi download sitesi,

Son olarak, bu makaleyi okuduktan sonra, Windows için En iyi Program indirme Siteleri içinden 6 tanesini bilmeniz gerekir. Kolayca ele almak için tüm detayları size vermeye çalıştık ve bunu kavramanızı umuyoruz. Bu bilgiyi gönderide beğeneceğinizi düşünüyoruz, eğer öyleyse lütfen bu yazıyı başkalarıyla da paylaşın. Ayrıca, bu yazıyla ilgili görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak paylaşın. Mesajımızdaki hoşgörünün daha önemli olduğunu biliyorsunuz. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

  1. Elinize saglik.Yaklasik 2 senedir takip ettigim inatla yayin hayatina devam eden technopro360 i tavsiye ederim.Bana cok lisans kazandirdilar haklarini yemeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.