Instagram Takipten Çıkmadan Sessize Alma Nasıl Yapılır makalesine ait hazırlanmış görseller.

Instagram Takipten Çıkmadan Sessize Alma

Instagram takipten çıkmadan sessize alma ile paylaşımlarını belirli bir süre görmek istemediğiniz kişiyi kısmi olarak engelleyebilirsiniz.

En çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri olan instagram’ da bazı kullanıcıların sürekli paylaştığı gereksiz video yada fotoğraflar fazlası yer kaplamakta.

Her ne kadar bu durumdan rahatsız olsak da paylaşım yapan instagram kullanıcısını, takipten çıkardığınızda yada bu kişileri engellediğinizde yanlış anlaşıla bilirsiniz.

Instagram da gereksiz paylaşım yapan kullanıcıyla bağınızı tamamen koparmanıza yada takipten çıkarmanıza gerek kalmadan, Takip i sessize alma özelliğinden faydalanarak, gereksiz video resim paylaşan kullanıcıyı hem takip edip hemde paylaşımlarını göremeyeceksiniz. kişileri sessize alma özelliğinden faydalanarak tabi.

Instagram kullanıcısını sessize aldığımızda, akış ta yaptığı paylaşımları, hikayeleri  video resim gibi günlük paylaştığı verileri göremeyeceksiniz.

Ayrıca istediğiniz zaman sessize aldığınız  kullanıcının paylaşımlarını görmek için kullanıcının profillerini ziyaret edebilecek ve ayrıca paylaşımlarında ,yorumların instagram kullanıcı adınızı etiketlemesi halinde bildirim alabileceksiniz.  Cep telefonunuzdaki Sessiz, Rahatsız Etmeyin ve Uçak Modu  arasındaki farkları biliyor musunuz. İşte Sessiz, Rahatsız Etmeyin ve Uçak Modu Farkı ile ilgili tüm detayları paylaştığımız makale.

Instagram Takipten Çıkmadan Sessize Alma

Instagram takibi bırakmadan sessize alma işleminin birden fazla yolu vardır. Bu yüzden sorun yaşamadan istediğiniz gibi instagram kullanıcısını yada kullanıcılarını sessize alabilecek, isterseniz sessizden çıkartabileceksiniz.

Yapılması gereken işlem instagram hesabınıza giriş yapıp, sessize almak istediğiniz instagram kullanıcısının profiline gitmek olacaktır. Genelde hesap sorunsuz olarak bulunur ancak sorun yaşama ihtimaline karşı kendi instagram profilinize giriş yaparak Takip bölümünden de kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Hesaba ulaştıysak kullanıcı adının sağ tarafında bulunan (…) noktaya tıkladığınızda seçenekler açılacaktır.

Instagram Takipten Çıkmadan Sessize Alma Makalesi için hazırladığımız ekran görüntüleri 02
Instagram Takipten Çıkmadan Sessize Alma Nasıl Yapılır

Açılacak olan seçenekler arasında ‘Sessize Al‘ seçeneğine tıklıyoruz. Bu seçeneği aktif hale getirdiğinizde instagram kullanıcısını engellemeden yada takip’ i bırakmadan paylaşımlarını instagram akışından kaldırmış olacaksınız.

Instagram Takipten Çıkmadan Sessize Alma makalesi için hazırladığımız ekran görüntüleri. 03
Instagram Sessize Alma İşlemi

Üste anlatılan adımları takip ettiniz ancak sessize al seçeneğine ulaşamadıysanız. Sessize almak istediğiniz instagram kullanıcısının herhangi resim video paylaşımını instagram da bularak paylaşımın üstünde yer alan kullanıcı adının sağ alanında bulunan (…) noktaya tıklamanız durumunda seçenekler açılacaktır.

Sessize Al seçeneğine tıklayarak instagram takipten çıkmadan sessize alma makalemizi tamamlamış olacaksınız. İstediğiniz zaman aynı işlemi tekrar yaparak sessize aldığınız instagram kullanıcısını tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.