instagram hesabını kalıcı olarak silmek, instagram hesabı devre dışı bırakma, instagram hesabı nasıl silinir, instagram hesabı nasıl kapatılır,

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silmek 2019

Instagram hesabını kalıcı olarak silmek mi istiyorsunuz. Bu makalede instagram hesap silme hakkında detaylı bilgi paylaşıyoruz. Adımları takip edin.

Evet instagram hesabını kalıcı olarak silmek için ne yapmak gerekir. Instagram’ı silmek, tüm bilgilerinizi, içeriklerinizi ve verilerinizi kaldırdığınız anlamına gelir. Hesabı silmek için bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda işlem karmaşıktır.

Instagram’da her türlü resmi paylaşmak güzel ama şimdilik mola vermek isteyebilirsiniz. Bugün, geçici hesabın nasıl devre dışı bırakılacağını / devre dışı bırakılacağını ve PC veya mobil cihazlarda Instagram’ı nasıl sileceğinizi bilmenizi isterim.

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silmek

Sosyal medya siteleri şu anda çok fazla insanın listesinde yok. Instagram, Facebook ve Twitter kullanıcıları son yıllarda muazzam miktarda eleştiri çekti ve sosyal medyadan çıkmak artık özellikle tuhaf bir şey olarak algılanmıyor. Instagram hesap silme konusunda adım adım rehberlik için okumaya devam edin.

Instagram Dondurma

Instagram, hesabı geçici olarak devre dışı bırakmayı kolaylaştırır. Bu, oturum açarak istediğiniz zaman geri gelebileceğiniz anlamına gelir.

 • Instagram hesabına giriş yapmak için https://instagram.com/ adresine gidin.
 • Mobil veya PC tarayıcısını kullanarak oturum açın.
 • Sağ üst köşeden profil üzerine tıklayın.
 • Profil resminin ve kullanıcının yanındaki “Profili Düzenle” üzerine dokunun.
 • Şimdi, ekrana kaydırın. “Hesabımı geçici olarak devre dışı bırak” bağlantısını seçin.
 • Birkaç nedene ilişkin bir liste olacak. Hesabınızı devre dışı bırakmak için bir neden seçin.
 • Şimdi şifrenizi tekrar girin.
 • Geçici olarak Hesabı Devre Dışı Bırak” olarak tıklayın.

Instagram Dondurma Nasıl Yapılır

Hesabı tekrar etkinleştirmek için tekrar giriş yapmanız gerekecek. Giriş yaptığınızda hesap tekrar aktif olacaktır.

Not: Bazı kullanıcılar instagram hesabını dondurup tekrar giriş yaptıklarında fotoğraflarının silindiği bilgisini iletiyorlar. Silindiğinde maalesef geri dönüşü olmuyor. Bu genel bir sorun olabilir. Hesap dondurma yapmadan önce Instagram Fotoğraflarını Bilgisayara Aktarma adımlarını uygulamanızda fayda var.

Instagram Hesap Silme

Hesabınızı sildikten sonra geri alamazsınız. Bu nedenle, süreci gözden geçirmek için tekrar düşünün.

instagram hesabını kalıcı olarak silmek, instagram hesabı devre dışı bırakma, instagram hesabı nasıl silinir, instagram hesabı nasıl kapatılır,

 • instagram hesabı kalıcı olarak silme linki tıklayın.
 • Eğer oturum açmadıysanız, ilk önce giriş yapmanız istenir.
 • Açılır menüyü oluştur; “Neden hesabınızı siliyorsunuz” silmek için bir seçenek belirleyin.
 • Bir sebep seçtikten sonra, şifrenizi tekrar girin.
 • Hesabımı kalıcı olarak sil butonuna tıklayın.
 • Hesabınız şimdi silinmiş.

Umarım Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silmek başlıklı makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.