Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme

Yasa dışı sitelerden uzak durun. Android için Play Store‘dan yasal olarak ücretli uygulamaları ücretsiz indirme için kullanacağınız 6 farklı yol.

Google Play Store, Android uygulamaları ve oyunlarıyla yüklenmiştir. Çok az sayıda uygulama ücretsiz ve reklam destekli olsa da, bazıları nominal bir ücret talep ediyor. Gerçekten çok sayıda uygulama hala oldukça pahalıdır. Çaresiz kullanıcılar, oldukça riskli olan shareware ve torrent sitelerinden yasal olarak indirilmeye başvuruyorlar. Neyse ki, ücretli uygulamaları ücretsiz indirme için birkaç yol var.

Shareware, kullanıcının daha sonra ödeyebileceği veya ödemek isteyebileceği anlayışıyla deneme bazında ücretsiz olarak dağıtılan bir yazılımdır. Bazı yazılım geliştiricileri, programlarının yerleşik bir son kullanma tarihi olan bir shareware sürümünü sunar ( mesela 30 gün sonra, kullanıcı artık programa erişemez). Programın tam sürümünü satın almak için bir engel olarak devre dışı bırakılmış bazı yetenekler ile diğer shareware (bazen liteware olarak da adlandırılır) sunulur. Shareware bazen ücretsiz programlarla karıştırılıyor. Açık kaynak gibi ücretsiz yazılım tamamen ücretsizdir – ancak ücretsiz yazılım sürümünde olduğu gibi, ücretsiz program kodu da özeldir ve içerik sahibi telif haklarını elinde tutar.

Kullanıcıların yasa dışı uygulamaları indirmelerini önermiyoruz. Niye ya? Çünkü bunlara genellikle verilerinizi çalmak için tasarlanan trojan, malware, virus, ve malicious bulaştırır. Ayrıca, bazı kötü amaçlı reklamlar kripto incelemesi komut dosyaları yükleyebilir ve telefonunuzdaki istenmeyen pop-up reklam vb zorlayabilir. Farklı bir makalede Pop-Up Nasıl Engellenir paylaştık. Dilerseniz inceleyebilirsiniz. Böylesi bir internet dünyasında cihazınızda antivirüs programı olması gerekiyor. En Tehlikeli Android Virüsleri ve Çözümleri için ilgili makalemizi inceleyiniz.

Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme

Bu kılavuzda, doğrudan veya dolaylı olarak ücretsiz alabileceğiniz ücretli uygulamaları keşfetmenin birkaç yasal yolunu öğreneceksiniz. Hadi şimdi başlayalım.

Google Ödüllü Anketler

Ücretli uygulamaları ücretsiz indirme için şimdiye kadar en sevdiğim seçenektir. Mülkiyet basit ama çok etkilidir. Google, size bazı sorular sorduğu ve yanıtladığınız için Google Play Store kredisi sunacağı anket uygulamasına sahiptir. Bu sorular, Haritalar, Arama, YouTube vb. gibi farklı Google ürünlerini kullanma deneyiminizle ilgili olabilir.

Daha fazla futbol videosu izlemek ister misin? Belirli bir restorandan hoşlandınız mı? Seyahatin nasıl geçti? Google, size daha alakalı içerik göstermek için geri bildirimi kullanır. Bir anket uygun olduğunda bir bildirim alacaksınız. Bu anketler bir zaman sınırı ile geldiğinden hızlıca tamamlamanız gerekir. Hedeflenen sonuçlar elde edersiniz, Google sizi daha iyi tanır ve hedeflenen içeriği ve reklamları gösterir ve Play Store kredileriyle ödüllendirilirsiniz.

Bu kredileri uygulamalar, e-Kitaplar ve filmler satın almak için kullanabilirsiniz. Tabi ki, bunları paraya çeviremezsiniz. Bu bir mola vererek kredi kazanmanın meşru bir yolu. Ayrıca, bu anketler genellikle birkaç dokunuş gerektirir ve neredeyse yarım dakika sürer.

Anket sıklığının, soruların ve ödül miktarının bulunduğunuz yere, geri bildirime, Google ürün kullanımına ve diğer değişkenlere bağlı olarak değişeceğini unutmayın.

Google Ödüllü Anketler
Google Ödüllü Anketler
Developer: Google LLC
Price: Free

AppSales

AppSales, uygulama fiyatlarını takip etmek için kullanılan bir fiyat izleme uygulamasıdır. Bazı oyun ve uygulamalarda %100 indirim oluyor. Dolayısıyla ücretli uygulamaları ücretsiz indirme için kullanılacak güzel bir uygulamadır. Dört sekme var. İlk Sekme, şu anda hangi uygulamaların satışta olduğunu vurgulayacaktır. Gündelik olarak listelenir. İkinci sekme, son zamanlarda satışa sunulan en son uygulamaları gösterecektir. Üçüncü sekmede yalnızca şu anda ücretsiz olan ücretli uygulamalar bulunur. Sonuncusu benim favorim. İzlemek istediğiniz favori uygulamaların bir listesini oluşturduğunuz yer burasıdır.

Arama sonuçlarını, indirimli fiyat, çok sayıda indirme, minimum puanlama gibi filtreler kullanarak özelleştirebilir ve uygulamaları reklamlarla veya son kullanma tarihleriyle gizleyebilirsiniz. Uygulamaları farklı zamanlarda farklı yerlerde satışa sunacağından konumu da değiştirebilirsiniz!

Son olarak, anahtar kelimelerle özel bir filtre oluşturabilirsiniz. Daha sonra her zaman ince ayar yapabilirsiniz. Sık sık bir kaç Türk lirası veya %100 indirimli uygulamalara erişerek tasarruf edebilirsiniz. Uygulamanın ücretli sürümünde Karanlık Modu var. Ayrıca özelleştirilmiş bir kaç arama seçeneği de sunuyor.

AppSales
AppSales
Developer: ts-apps
Price: Free

AppsFree

AppSales, ücretli uygulamaları Google Play Store’dan ücretli uygulamaları ücretsiz indirme için harika bir yoludur. Ancak AppsFree daha iyi bir yol sunar. Bu uygulamaların çoğu zaman veya çabaya değer değil. Yeterince iyi olmayan yeni uygulamalardan ya da en son ücretsiz olduklarında reddettiğiniz uygulamalardan bahsediyorum.

AppsFree bu sorunu parmağınızın basit bir dokunuşuyla çözmek istiyor. Emrinde sınırlı filtreler ile tek bir liste var. Görevden alınanlar listesini beğendim. Sadece sağa kaydırın ve bir dahaki sefere ücretsiz tekrar bu uygulamayı görmeyeceksiniz. Bununla birlikte, satıştaki uygulamaları izlemenin bir yolu yoktur. Ancak, Reddedilenler listesini ne zaman bir kalp değişikliğiniz varsa görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz, karanlık bir tema ile geliyor ve reklam destekli.

Reddit

Efsaneye göre, aklınıza gelebilecek her şey için bir alt dizin var. Eh, Google Play Store fırsatlar için de bir subreddit var ve bu çok aktif. Oyunlar için de ayrı bir tane var. Grubun üyeleri ya indirimli bir fiyatla sunulan ya da ne zaman olursa olsun tamamen ücretsiz olan uygulamaları paylaşırlar.

Sonuç, hızlı bir şekilde uygulama adı, fiyatı ve indirim oranını tarayabileceğiniz konu listesidir. Bu alt kayıtları görüntülemek için Reddit’e kaydolmanız bile gerekmez.

Fiyatlar için SubReddit

Oyunlar için SubReddit

Google Promosyonları

Google, kendi tanıtımlarını yapar ve genellikle uzak ve geniş olsalar da, zaman zaman ortaya çıkıyor gibi görünmektedir.

Play Store bildirim alanında onlar için dikkat edin.

Beta Test Kataloğu

Farklı geliştiricilerin beta testi söz konusu olduğunda farklı kuralları vardır. Ancak çoğu uygulama veya oyun geliştiricisi beta sürümünü ücretsiz olarak yayınlar. Buda ücretli uygulamaları ücretsiz indirme için güzel bir fırsattır. Sevdiğiniz bir oyunu veya uygulamayı geri bildirim paylaşarak geliştiriciye yardımcı olmak için indirebilir ve kullanabilirsiniz. Çoğu zaman, nihai veya piyasaya sürülen sürüme yükseltme yapmanıza ve piyasada mevcut olduğunda ücretsiz olarak kullanmanıza izin verilir.

Şu anda beta sürümü olan yaklaşan uygulamaları bulmanın iki yolu var. Bunun bir yolu, Google Play Store’da beta terimini aramaktır. Beta TestingCatalog uygulamasını indirmek için başka bir yoldur. Halen uygulamaları için beta testi arayan tüm geliştiricileri listeler.

Ücretli Oyunları Ücretsiz İndirme Programları

Ücretli oyunları ücretsiz indirme programı sevmez? Hepimiz yapıyoruz. Bunlar, Google Play Store’dan ücretli uygulamaları ücretsiz indirme için en iyi ve yasal yollarından bazılarıdır. Yine, söylüyorum sıkıntılı sitelere gitmeyin, çünkü genellikle güvenli değildirler.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.