android-candy-crush-saga-hile1

iOS Android Candy Crush Saga Can Hilesi

iOS Android Candy Crush Saga Can Hilesi. Android Cihaz kullanıcıları için Candy Crush Saga’da Can Bekleme derdine SON. Oyun-içi satın almalara yanaşmayan ve bütün canlarını harcadıktan sonra yenileri için beklemekten sıkılanlar, sözümüz size! Her işin olduğu gibi, bu işin de kolayı var.

Malûm, Candy Crush Saga bir hastalık, bir ur gibi toplumun her kesimine yayılmış, saatlerimizi, günlerimizi elimizden almış durumda. Madem ki bu illetten kurtulamıyoruz, bari şu can bekleme işinden kurtulalım diyenler için, sosyal paylaşım sitesi Reddit’in bir kullanıcısı enteresan bir teknik öneriyor. Söylenene göre oyunun hem iOS, hem de Android uygulamasında çalışan bu tekniği kullanmanın sorumluluğu ise tamamıyla size ait. Bizden anlatması: Bu bekleme sürelerini ortadan kaldırmanın yolu cihazınızın zaman ayarlarını değiştirmekten geçiyor. Eğer canlarınız bittiyse, telefonun tarihini bir gün önceye alın ve anında eski gücünüze kavuşun. Daha sonra zamanı yeniden normale çevirebilirsiniz, canlarınıza bir şey olmayacak.

 

android-şeker-ezilme-saga-hile2

 

İşlemi yaptıktan sonra zaman ayarlarını tekrar doğru hale getirmeniz çok önemli, çünkü bu diğer uygulamaların çalışmasını da engelleyebilir. Söz konusu küçük hilenin özellikle iPhone uygulaması iMessage’de sorunlara neden olduğu da gelen duyumlar arasında.

Diğer yandan bu küçük zaman ayarı hilesiyle Batman Arkham Origins, Jelly Splash, Coin Dozer gibi oyunlarda daha fazla jeton, Deer Hunter 2014 adlı oyunda ise daha fazla enerji elde etmek de mümkün. Ancak hilenin tüm uygulamalarda aynı şekilde çalıştığını da düşünmeyin.

Bir başka Candy Crush Saga Hilesi

Diğer yandan yine Reddit üzerinden paylaşımda bulunan bir başka kullanıcı da Android ayarlarından “Uygulama yöneticisi”ne giderek, Candy Crush Saga uygulamasına girip uygulama bilgilerini silmeyi öneriyor. Eğer süreç Facebook ile senkronize olur ve sadece Candy Crush için kullanılırsa, bu küçük hile de aynı şekilde canlarınızı size geri kazandırıyor

android-şeker-ezilme-saga-hile3

Bir kez daha uyarıyoruz. Teknolojide Destek olarak oyunu normal biçimde oynamanızı tavsiye eder, burada anlatılan hileleri kullanacaksanız, olası risklerin size ait olduğunu hınzırca hatırlatmak isteriz.

 

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]www.yaparimben.com/profilfoto/sedatarpgan.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Erzincan doğumluyum . Özel bir şirket’de Vip Departmanın’da Müşteri yetkilisiyim. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Facebook Takip Et—————Twitter Takip Et

[/ author_info] [/ yazar]

 

Kaynak: AndroidPit

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.