play store bu öğe ülkenizde kullanılamıyor, google play bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorunu,

Play Store Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor

Play Store Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor : Pokemon Go uygulamasına bakayım deren google play bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorunu ile karşılaştım. Sorunun çözümü basit. Makaleyi okuyarak sizde bu sorunu çözebilirsiniz.

Google Play Store’un kendi şartlar ve koşulları vardır ve kendi politika kümesini takip eder. Ülkeniz için kullanışlı bir uygulama yoksa, sinir bozucu olabilir. Play Store’daki birçok uygulama ve öğe, aşağıda listelenen çeşitli nedenlerden dolayı ülkenizde kullanılamayabilir.

  • Uygulama henüz ülkenizde başlatılmadı
  • Uygulama ülkeler demografisiyle uyumlu değil
  • Uygulama ülkeler ağlarıyla uyumlu değil
  • Uygulama hizmetleri ülkenizde mevcut değil

Bu sinir bozucu sorunu atlatmanın en iyi yolu, konumunuzu başka bir ülkede ayarlamaktır. Ayrıca, uygulamalar sunan alternatif bir uygulamayı da indirebilirsiniz. Bu öğe ülkenizde kullanılamıyor android sorununu gidermek için aşağıdaki yöntemleri izleyin.

Play Store Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor

1. Konumu Değiştirmek İçin VPN Kullanın

Android cihazınızda aşağıda listelenen herhangi bir uygulamayı indirin. (En Sona Bakın)

Uygulamanın bulunduğu ülkeyi seçin ve VPN ile bağlanın.

Bağlantı güvenli bir şekilde oluşturulduktan sonra, Android uygulama ayarlarını açın. Ardından Uygulama Verilerini ve Google Play Store’un önbelleğini temizleyin

Şimdi Google Play Store uygulamasını açın ve kullanım şartlarını kabul edin.

Bu adım önemli, Chrome gibi herhangi bir tarayıcıyı açın ve indirmek istediğiniz uygulamanın adını girin.

Google Play bağlantısını tıklayın ve uygulamayı Play Store’da açın. Göreceksiniz bu öğe ülkenizde kullanılamıyor google play için artık kullanılabilir olacak.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

2. Alternatif Uygulama Mağazası Kullanın

Android için Play Store gibi alternatif uygulama mağazasına Aptoide denir. Aptoide, uygulamalara göz atabileceğiniz ve indirebileceğiniz dijital içerik sunan Google Play Store’a benzer. Tüm içeriğin mevcut olduğu bir pazar uygulaması gibi, Google’ın her zaman uygulamayı apk dosyasını indirmek için arama yapmanız gerekir. Şu anda 300 binin üzerinde uygulama sunuyor. Aptoide, Google’ın “Rekabet maddesi yok” politikasını ihlal ettiği için Play Store’da mevcut değildir.

Play Store Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor Surunu İçin VPN ler

Vpn One Click
Vpn One Click
Developer: Kryptotel fz llc
Price: Free
SuperVPN Free VPN Client
SuperVPN Free VPN Client
Developer: SuperSoftTech
Price: Free

Sonuç olarak Play Store Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor sorununuzun çözümüne yardımcı olmuşumdur. Gerekli her türlü yardım için aşağıya yorum yapın. Bu yazı sadece bilgi amaçlıdır. YaparımBen.com, yukarıda listelenen uygulamalardan herhangi birini desteklememektedir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.