Rehberdeki Aynı Numaraları Silme

Rehberdeki Aynı Numaraları Silme

Rehberdeki Aynı Numaraları Silme hakkında yazdığımız bu makale ile Android telefon rehberdeki aynı numaralar nasıl silinir öğrenin.

Çok sık olarak, rehberde aynı kişiden iki tane var olur ve bir kişiden birden fazla kopya oluşturuyoruz, bu da temaslarda gezinmeyi gerçekten zorlaştırıyor. Bu nedenle, Android cihazınızda tekrarlanan tüm kişileri kaldırabileceğiniz veya birleştirebileceğiniz bir yöntem paylaşıyoruz. Rehberdeki Çift Numaraları Silme için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bu işlem SIM kart ta bulunan kişileri birleştirmez.

Bugün birçoğunuz Android cihazları kullanıyorsunuz ve hepimizin bildiği gibi artık Android önde gelen akıllı telefon işletim sistemlerinden biri. Android, kullanıcısı için birçok yenilik oluşturduğundan. Dolayısıyla, Android cihazınızda tüm yinelenen kişilerinizi birleştirme ile ilgili bir süreçle buradayız. Bazen, çeşitli kaynaklardan kişileri geri yüklediğinizde, o zaman aynı numaraların bir kaynağı vardır ve çok rahatsız edici olur.

Yani, Android Rehberdeki Aynı Numaraları Silme için buradayız. Bu gönderide aşağıda tartışılan yöntemi kullanarak Android cihazınızda çift kişileri kaldırabilir veya birleştirebilirsiniz. Devam etmek için aşağıdaki yöntemi okuyun.

Rehberdeki Aynı Numaraları Silme

Bu yöntem çok basit değildir ve bu, aynı ayrıntılardaki tüm yinelenen kişileri kaldırmanıza izin veren harika bir Android uygulamasıyla da yapılabilir. Bu yüzden aşağıda bazı basit adımlar ile devam edin.

Cleaner – Tekrarlayan Kişileri Birleştirme

1. Adım: Öncelikle, Tekrarlayan Kişileri Birleştirme adlı uygulamayı indirip yüklemeniz gerekir.

2. Adım: Şimdi cihazınızda uygulamayı başlatın ve bu uygulama Android cihazınızdaki çift kişileri bulmak tüm kişileri taramaya başlayacaktır.

Rehberdeki Aynı Numaraları Silme
Rehberdeki Çift Numaraları Silme Uygulaması

3. Adım: Artık Rehberdeki Aynı Numaraların bulunduğu tüm kişileri göreceksiniz.

4. Adım: Sadece birleştirme seçeneğine tıklayın ve benzer ayrıntılar ve isimleri olan tüm kişiler cihazınızdan silinecek ve sadece her bir bağlantının benzersiz kopyaları orada kalacaktır.

Rehberdeki Aynı Numaraları Silme
Rehberdeki Çift Kişileri Birleştirme

Bu kadar! İşiniz bitti, birden çok kopya içeren tüm yinelenen kişileriniz silinir veya birleştirilir ve artık cihazınızda yalnızca benzersiz kişileri göreceksiniz.

Gmail Rehberde Tekrarlanan Numaralar

Rehberdeki Aynı Numaraları Silme ihtiyacınıza karşı üçüncü taraf bir uygulama yüklemek istemiyorsanız, Gmail’i kullanmak kullanışlı bir seçim olacaktır. Bu özelliğe erişmek için Gmail ile senkronizasyonu etkinleştirmiş olmanız gerekir.

1. Adım: Google hesabınızı açmanız ve açılır menüden “Kişiler” i seçmeniz gerekiyor.

Rehberdeki Çift Numaraları Silme
Rehberdeki Çift Numaraları Silme

2. Adım: Sol taraftaki seçeneklerden “Yenilenenler“i seçin.

Şimdi tüm yinelenen kişilerinizi ekranda görebilirsiniz. Sadece yinelenen kişileri tıklayarak ve silebilirsiniz. Ya da basitçe birleştirebilirsiniz.

Rehberdeki Çift Numaraları Silme
Rehberdeki Çift Numaraları Silme

Rehberdeki Aynı Numaraları Silme için paylaştığımız bu bilgilerle daha düzenli bir kişi listesi oluşturabilirsiniz. Her ihtimale karşı işlemlere başlamadan önce yedek alınır.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.